M.Bey/ÖzelManşet

Yeni jürisiyle Ver Fırına ne zaman başlayacak?/M.Bey-Özel

TV8’in sevilen yemek yarışması Ver Fırına yeni sezona başlıyor. Ver Fırına, 12 Ekim Pazartesi günü yayın macerasına kaldığı yerden devam edecek. Ver Fırına hafta içi saat 13:00’te TV8’de ekrana gelecek.

Özellikle kadın izleyicilerin ilgisini çeken Ver Fırına bu sezon jürisinde bazı yeniliklerle izleyici karşısına çıkacak. Yemek programlarından tanınan Yağız İzgül bundan böyle Ver Vırına’nın jürisinde yer alacak. Ayrıca Ece Zaim de yine Ver Fırına’nın yeni jürisi olarak görev yapacak.

Arda Türkmen ise hem yarışmanın sunuculuğunu yapacak hem de jüri üyeliği görevine devam edecek.

Bu sezon ünlü sunucu Burcu Esmersoy, Ver Fırına’da yer almayacak.

yagiz-izgul-kimdir

YAGIZ İZGÜL KİMDİR?:

Yağız izgül,  1978 senesinde İstanbul’da doğdu. Kendisi jeofizik mühendisi olmasına karşın mesleğiyle fazla ilgilenmeyip farklı alanlara yönelmeyi seçmiş ve yöneldiği bu alanlarda başarılı olarak kendisini kanıtlamıştır.

Yağız İzgül, yemek dünyasının en ünlü şeflerinden birisi. 1978 doğumlu olan Yağız İzgül, yemek pişirmeye dayalı yapmış olduğu TV programları ile gündeme geldi. İzgül, Show TV’de yayınlanan “Şeflerin Düellosu” adlı programda jüri üyesi olarak görev aldı.

Şu anda restoran işletmeciliği yapan 37 yaşındaki genç iş adamı İzgül’ün çok sayıda kadın hayranının olduğu biliniyor.

ECE ZAİM KİMDİR?:

ece-zaim-kimdir

Ece Zaim,29 Nisan 1988’de İstanbul’da doğdu. Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldu.  Mutfak Sanatları Akademisi‘nde Chef&Owner programına katılarak eğitimini tamamladı.

2011’de konseptini oluşturduğu ve tasarımını üstlendiği, aynı zamanda chef & owner olarak çalıştığı pastanesi Vanilla Bakery‘i kurdu. Farklı internet sitelerine yemek üzerine yazılar yazdı. Bailey’s markasının proje bazlı tatlı şefliğini yaptı.

2013 -2014 yıllarında Digiturk’un Turkmax Gurme kanalında haftada 5 gün yayınlanan Küçük Mutfak Sırları isimli programın içeriğini hazırladı, mutfak şefliğini ve sunuculuğunu yaptı. Haftanın her günü farklı bir tema ile menüler hazırladığı programında, ekibiyle beraber 205 bölüm çekti ve özgün olarak yazdığı 600 tarifini uygulayıp izleyenlerle paylaştı.

Crate & Barrel, Okan Üniversitesi ve ODTÜ Gastronomi Grubu ile workshoplar yaptı.

2014 yılında hayata geçmiş olan All for Kids dergisinde “çocuklar için doğal lezzetler” temalı tariflerini okuyucularla paylaştı. Dergide tariflerini yazmaya ve food styling yapmaya devam ediyor.

Ece Zaim, farklı restoranlarda proje bazlı konsept ve menü danışmanlığı yapıyor.

Önümüzdeki dönemde planları arasında yemek kitabının yanına bir tatlı kitabi, bir de çocuklar için sağlıklı yemekler kitabı eklemek bulunmakta.

MEDYABEY-ÖZEL

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu