Medya

Yeni kültür-sanat dergisi Karaköy MONO bayilerde

Yeni kültür-sanat dergisi okurlarıyla buluşuyor: Karaköy MONO…  “Karaköy MONO” edebiyat kültür sanat dergisi olarak yayın hayatına başladı. Karaköy MONO’da;yeni kitaplar, yazarlar, öyküler, ilginç röportajlar sinema, en iyi romanlardan uyarlama filmler, farklı bakışlardan yazılar, eleştiriler, heykel, resim gibi konularda dopdolu bir içeriğe sahip.Dağıtımını Yaysat’ın yapacağı yeni dergi, 15 bin basıldı.

Senarist, aktör, maraton koşucusu, motosiklet tutkunu, yapımcı, köşe yazarı… Birçok alanda başarılı olan Can Yılmaz, ilk hikâye kitabı Klişe Hayatlar Matbaası’yla bu alanda da iddialı olduğunu göstermişti. Yeni derginin ilk sayısında ikinci kitabını yazan Can Yılmaz’la bir söyleşi de bulunuyor.

blank

 

Yine, Karaköy MONO’nun ilk sayısında hikâyeden uyarlanan filmler masaya yatırıldı. Dergi,  2017’nin merakla beklenen uyarlama filmlerini ve vizyon tarihlerini derledi.

Ayrıca okurlar derginin ilk sayısında ünlü modacı Tanju Babacan’la yapılan röportajı da okuyabilecekler.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu