Yerli Dizi

Yeni sezon fragmanı yayınlanan Vatanım Sensin ne zaman başlayacak?

O3 Medya’nın yapımcılığını üstlendiği Vatanım Sensin’in yeni sezonunun ne zaman başlayacağı belli oldu. Başlama tarihi dizinin 2. sezon fragmanının yayınlanmasının ardından netlik kazandı. Geçtiğimiz sezonda Perşembe günlerinin vazgeçilmez dizi tercihlerinden olan Vatanım Sensin’in sezon finalinde ağır yara alan Cevdet’in yaşayıp yaşamayacağı sorusu da gelecek sezonun fragmanıyla ortaya çıktı. İşte, Vatanım Sensin’in yeni sezon fragmanı ve yeni sezon başlama tarihiyle ilgili detaylar.

VATANIM SENSİN YENİ SEZONA 9 KASIM PERŞEMBE BAŞLIYOR

Vatanım Sensin yeni sezon ne zaman başlayacak? sorusu cevabını buldu. Kanal D’nin resmi web sitesi ve sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımlarda sevilen dizinin yeni sezon başlama tarihi olarak 9 Kasım Perşembe günü olarak anons edildi.

Öte yandan Vatanım Sensin’in 2. sezon fragmanı da yeni bölümün 9 Kasım Perşembe günü ekranlarda olacağını gösterdi.

ZORLU GEÇEN BİR SEZONUN ARDINDAN

 

Azize, annesi ve kızlarının beklediği Cevdet, gönderdiği mektupla Yunan Ordusu’na son darbeyi vurmak için kendi canını feda ettiğini yazmıştı. Yunan Karargahı’nda hedef haline gelen Cevdet, kendisini büyük bir mücadelenin içinde bulur. İzmir’de bombalar bir bir patlar ve Cevdet ile ailesinin kavuşması imkansız hale gelir.

VATANIM SENSİN’İN YENİ SEZONUNDA NELER YAŞANACAK?

23 Nisan 1920’de Ankara’da açılan Türkiye Büyük Millet Meclisi, Türk halkı için bir başlangıç olur. Düşman ordulara karşı atılan bu adımlar herkes için bir umut olurken, mücadele daha büyük bir hale gelir.

Kurtuluş Savaşı, her zamankinden daha çetin geçecek ve Türk halkının parolası ”Ya İstiklal Ya Ölüm” olacak!

Cevdet’in ağır yara aldığı sezon finalinde bombalar patlatılmış vatanı için kendi canını hiçe sayan Cevdet büyük bir görev üstlenmişti. Yeni sezonda yeni oyuncuları da kadrosuna katarak seyirciyi ekrana kilitlemeye devam edecek olan dizide beklenmedik olaylar yaşanacak.

Sevr Anlaşması sonrası himaye altına alınan topraklar halkın tamamının harekete geçmesine neden olacak.

Vatanım Sensin yeni sezon fragmanı:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu