Dijital PlatformlarYerli Dizi

Yeni sezon fragmanları izlenme rekoru kıran Kiralık Aşk ne zaman başlıyor?

Kiralık Aşk yeni sezon fragmanları bile izlenme rekoru kırıyor, Star TV’nin 3 sezondur reyting rekorları kıran dizisi Kiralık Aşk ne zaman başlıyor? Kiralık Aşk 3. sezon için 3 ayrı tanıtım fragmanı yayınlandı. İşte Kiralık Aşk dizisi tutkunlarının izlemeye doyamadığı o fragmanlar. Kiralık Aşk’ta yeni sezon neler yaşanacak?

Başrollerini Barış Arduç ve Elçin Sangu’nun paylaştığı sevilen dizi ekibe kattığı yeni oyuncularla yeni sezona daha da iddialı girmeye hazırlanıyor. Ömer ve Defne aşkının heyecanı şimdiden izleyicinin kalbini attırmaya başlamış durumda.

Diziye yeni katılan isimler hangileri? 

İki sezondur toplamda 52 bölüm olarak yayınlanan ve 53. bölümüyle yeni sezona merhaba demeye hazırlanan Kiralık Aşk dizisine taze kanlar katıldı. Seçkin Özdemir diziye Pamir Marden karakteri ile; Müjde Uzman ise Seda Berensel karakteri ile katıldı.

Kiralık Aşk dizisi hakkında 

Başrollerinde Elçin Sangu ve Başrış Arduç’un rol aldığı Kiralık Aşk dizisi romantik komedi tarzındadır. Elçin Sangu Kiralık Aşk dizisinde Defne karakterini canlandırıyor. Garsonluk yapan Defne kendisine yapılan aşk oyununu kabul ederek karmaşık bir işin içine girer. Zengin bir iş adamını kendisine aşık etmeye çalışan Defne’ye bu oyunda yardımcı olacak kişi ise Defne’nin gerçekten aşık olduğu adamdır.

Kendi halinde yaşayan Defne’nin birdenbire değişen hayatı ve aşkın komik halleri… Tam her şey bitti dediği anda kapısını çalan mucizeye hayır diyemeyen Defne, 6 aylık bir aşk oyunu teklifini kabul eder. Buna göre, ülkenin en başarılı iş adamlarından biri olan Ömer’i kendisine aşık etmek zorundadır. Bu yoldaki en büyük yardımcısı ise gerçek arkadaşlarıdır. Bu korkunç karmaşada, hayatın en gerçek sorularından biriyle yüzleşir Defne: Aşkımızı biz mi seçeriz, yoksa o mu bizi seçer?

Kiralık Aşk künye 

Yapım: Ortaks Yapım
Yapımcı: Melda Perahya ve Mehmetcan Yüksel
Yönetmen: Şenol Sönmez
Senaryo: Meriç Acemi

Kiralık Aşk Oyuncu Kadrosu

Ömer: Barış Arduç
Defne: Elçin Sangu
Sinan: Salih Bademci
Koriş: Onur Büyüktopçu
Necmi: Levent Ülgen
Neriman: Nergis Kumbasar
Seda: Müjde Uzman
Pamir: Seçkin Özdemir
Türkan: Hikmet Körmükçü
Hulusi: Ferdi Merter
İsmail: Kerem Fırtına
Nihan: Sanem Yeles
Serdar: Osman Akça
Esra: Melisa Giz Cengiz

Kiralık Aşk yeni sezonda 23 Eylül Cuma akşamı Star’da başlıyor.

KİRALIK AŞK YENİ SEZON 2. TANITIM FRAGMANI

KİRALIK AŞK YENİ SEZON 3. TANITIM FRAGMANI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu