ReytingTelevizyon

Yeni sezon ilk bölümü yayınlanan Ramo, Kırmızı Oda karşısında ne kadar izlendi?

18 Eylül cuma günü ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Show’un iddialı dizisi Ramo, yeni sezon ilk bölümüyle ekranlara geldi. Ramo’nun yayınlandığı günden beri reyting zirvesine demir atan TV8’in iddialı dizisi Kırmızı Oda’ya karşı nasıl bir performans sergileyeceği, zirveyi nasıl etkileyeceği merak ediliyordu. İşte detaylar..

Dün geceki Cuma gecesi bürük bir reyting çekişmesine sahne oldu. Kırmızı Oda, Babil, Ramo, Arka Sokaklar ve Hercai dizileri arasında kıyasıya bir rekabet yaşandı. Kırmızı Oda zirvedeki yerini korudu.

Total’de 1.sırada TV8’de yayınlanan “Kırmızı Oda”, 2.sırada ATV’de ekrana gelen “Müge Anlı İle Tatlı Sert”, 3.sırada Kanal D’de yayınlanan “Arka Sokaklar” yer aldı.

AB’de ise 1.sırada TV8’in yeni dizisi “Kırmızı Oda”, 2.sırada “Müge Anlı ile Tatlı Sert”, 3.sırada ise “Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber” yer aldı.

TOTAL’DE İLK 10 PROGRAM

AB’DE İLK 10 PROGRAM

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu