Televizyon

Yeni sezon tarihi belli olan Güldür Güldür, “Şevket Hoca”sız ekrana gelecek

Show TV’de ekrana gelen sevilen eğlence programı Güldür Güldür Show’un yeni sezon bölümlerinin başlama tarihi belli oldu. Yapımcılığını BKM’in üstlendiği, yönetmenliğini ise Meltem Bozoflu’nun yaptığı Güldür Güldür Show’un yeni sezon ilk bölümü  11 Ekim Çarşamba akşamı başlıyor. Güldür Güldür Show yeni sezonda yepyeni sekeçleriyle Show TV’nin iddialı yapımlarından birisi olacak. Güldür Güldür’ün yeni sezon tanıtımı yayında.

GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW 11 EKİM’DE BAŞLIYOR

Güldür Güldür Show, Show TV’deki ekran macerasına kaldığı yerden devam edecek. Program, Seven Ne Yapmaz, Meryem gibi yapımlarla reyting rekabeti yaşayacak.

ÇAĞLAR ÇORUMLU GÜLDÜR GÜLDÜR’ÜN YENİ SEZONUNDA YOK

Güldür Güldür’ün yeni sezon tanıtımı da dönmeye başladı. Güldür Güldür’ün oyuncu kadrosunda Çağlar Çorumlu hariç mevcudunu korudu. Çağlar Çorumlu’nun yeni sezonda Güldür Güldür’de olamayacağı konuşulurken yeni sezon tanıtımında da Çağlar Çorumlu yer almadı. Çorumlu’nun film projeleri de olmak üzere başka projelerde yer alacağı haber veriliyor.

Çağlar Çorumlu, özellikle “Eşofmanlı Şevket Hoca” karakteriyle programda dikkatleri çekmiş ve oldukça büyük bir hayran kitlesine ulaşmıştı.

Güldür Güldür Show, yeni sezonuyla 11 Ekim Çarşamba akşamı saat 20.00’de Show TV ekranlarında olacak.

İşte, Güldür Güldür’ün yeni sezon fragmanı:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu