Dijital Platformlar

Yeni sezonu 31 Mayıs’ta başlayacak olan House Of Cards dizisi nereden izlenecek?

House of Cards tutkunlarını heyecanlandıran gelişme…House Of Cards’ın  beşinci sezonun tüm bölümleri Türkiye’de ilk kez ve sadece Digiturk’te yayınlanacağı haber veriliyor. Yeni sezonun ilk bölümü 31 Mayıs’ta yayınlanacak. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de diziseverlerin merak ve heyecanla beklediği House of Cards’ın beşinci sezonunun tamamı, Türkiye’de ilk kez Digiturk’te yayınlanacak.

HOUSE OF CARDS’IN 5. SEZON BÖLÜMLERİ DİGİTÜRK’TE

Digiturk, House of Cards’ın beşinci sezonunun tüm bölümlerini Türkiye’de ilk defa 31 Mayıs’tan itibaren beIN CONNECT’te zamandan ve mekandan bağımsız olarak dizi tutkunlarıyla buluşturacak.

Kevin Spacey, Robin Wright gibi güçlü isimlerle her sezonu olay yaratan House of Cards’ta yeni sezon, 31 Mayıs’tan itibaren ABD’den hemen sonra, haftaiçi her gün 22.00’de beIN SERIES DRAMA kanalında başlıyor.

House Of Cards, Season 5, Episode 504

Digiturk, yepyeni dizileri ve ilgiyle takip edilen yapımların yeni sezonlarını üyeleri ile buluşturmaya devam ediyor.

Politik drama türünde dünya çapında ses getiren ve ülkemizde de tutkuyla takip edilen House of Cards dizisinin merakla beklenen beşinci sezonu, ilk kez Digiturk’te olacak.

House of Cards 31 Mayıs Çarşamba gününden itibaren ABD’den hemen sonra haftaiçi her gün saat 22:00’de, beIN SERIES DRAMA kanalında sevenleriyle buluşacak.

HOUSE OF CARDS SEASON 5 -EPISODE 503

5. sezonun tüm bölümleri 31 Mayıs’tan itibaren “beIN CONNECT”te

Digiturk’ün ilk sezonuyla 9 Emmy Ödülü adaylığı kazanan, güçlü kadrosu ve sürükleyici senaryosu ile ilgiyle izlenen House of Cards için sunduğu yenilikler bunlarla sınırlı değil. 31 Mayıs itibariyle dizinin 5. sezonunun tamamı beIN CONNECT’te tüm bölümleriyle yer alacak. Üyeler diledikleri zaman, diledikleri yerde 5. sezonun bütün bölümlerini beIN CONNECT’te izleyerek; dizi keyfini doyasıya yaşayabilecekler.

DİĞER ÖNEMLİ DİZİLER DE DİGİTÜRK’TE

En iyi ve güçlü yapımların adresi Digiturk, House of Cards’ın yanı sıra rating rekorları kıran, Game of Thrones, Westworld, The Flash, The Big Bang Theory, Mr. Robot, Modern Family, Grey’s Anatomy, Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D’ gibi dizileri de Türkiye’de üyeleriyle buluşturuyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu