Sinema

Yeni Spider-Man beklenilenden daha erken vizyona girecek

Marvel Studios ile Sony Pictures Entertainment ortaklığında beyaz perdeye taşınacak yeni Spider-Man filmi beklenenden önce gösterime girecek.

Uzun zamandır Marvel Evreni’ne dahil olması beklenen Spider-Man için anlaşma geçtiğimiz sene sağlanmıştı. Merakla beklenen arayışın ardından Peter Parker karakterini Tom Holland’ın canlandıracağı belli olmuştu. Jon Watts’ın yöneteceği bu yeni filmde Holland dışında Marisa Tomei’nin rol alacağı biliniyor.

Yeni filmin 28 Temmuz 2017’de vizyona girmesi bekleniyordu ancak Disney önümüzdeki yıllarda gösterime girecek yapımların takviminde değişikliğe gitti. Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales’ın 26 Mayıs 2017’ye kaydırılmasıyla, ondan boşalan yer Spider-Man’e kaldı.

İlk olarak Captain America: Civil War filminde göreceğimiz yeni Spider-Man, yeni solo filmiyle 7 Temmuz 2017’de sevenleriyle buluşacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu