Medya

Yeni spor dergisi Spor Lig’in ilk sayısı çıktı

Yeni aylık bir spor dergisi yayın hayatına başladı. Spor Lig adlı dergiyi çıkaran isim ise TV kanallarının spor servislerinde uzun yıllardır Galatasaray muhabirliği yapan Selahattin Ekrekli. Son dönemde spor camiasının yakından tanıdığı röportajlarla adından söz ettiren Ekrekli, uzun yıllar spor gazeteciliğindeki deneyimini yazılı basına taşıyacak.

Aylık periyotta çıkan Spor Lig dergisinin ekibinde Erbil Altanlar, Burhan Çalışkan gibi isimler de yer alıyor. Ayrıca, spor camiasının önemli isimleri de dergiye katkı veriyor.

Beyaz TV’de yayınlanan Beyaz Futbol ekibi Ahmet Çakar, Sinan Engin, Ertem Şener, A.Kerim Durmaz ve Gökmen Özdenak da ilk sayısı çıkan dergiye destek verdi.

Ünlü teknik adam Yılmaz Vural’ın yanı sıra yurtdışında önemli takımlarda forma giyen milli futbolcularımız Hakan Çalhanoğlu, Enes Ünal ve Cengiz Ünder de dergiye destek veren isimler arasındaydı.

Medyabey ailesi olarak Selahattin Ekrekli liderliğindeki Spor Lig dergisine yayın hayatında başarılar diliyoruz.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu