Medya

Yeniçağ gazetesinde deprem…İşine son verilen yayın yönetmeninden dikkat çeken açıklama

Yeniçağ gazetesinde deprem… Gazetenin yayın yönetmeni ve yazarı Batuhan Çolak, yaptığı açıklamayla işine son verildiğini duyurdu.

Yeniçağ gazetesi internet sitesi genel yayın yönetmeni Batuhan Çolak’ın görevine son verildi.

İşine son verilmesini Twitter hesabından duyuran Batuhan Çolak, dikkat çeken açıklamasında mazeret gösterilmeksizin işine son verildiğini ifade ettikten sonra “operasyonun bir ayağı da içerideymiş, göremedik” diye yazdı.

“Yeniçağ’daki genel yayın yönetmenliği ve yazarlık görevlerime hiçbir mazeret gösterilmeksizin, son derece yakışıksız bir yöntemle son verildi. Bu haksız ve saygısız eylemi izah edebilecek bir kelime bulamıyorum. Operasyonun bir ayağı da içerideymiş, göremedik!

Yeniçağ uzantılı kişisel mail hesabımın (çıkış evrakı tarafıma tebliğ edilmeden) şifresi değiştirilmiş ve içine girilmiş. Tazminatımı da asgari ücret üzerinden vermeye kalkıyorlar. Bunlar suçtur! Milliyetçilik adı altında kul hakkı yiyenler, o hak elbet ayağınıza dolanacak!”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu