Yaşam

Yerinde Koltuk Yıkama

Yaşam alanlarımızda koltuklar en çok kullandığımız eşyaların başında gelmektedir. Bu yüzden düzenli olarak yerinde koltuk yıkama işlemi yapılarak kirler giderilmelidir. Dolayısıyla düzenli bir şekilde temizlenmesi gerekir. Fakat evlerde kadınlar ne kadar bezler ile silse de tam bir temizlenme gerçekleşmez. Çünkü sadece yüzeydeki kirler giderilmiş olur. Derinlemesine dezenfekte için hizmeti veren birçok firma vardır.

Koltuk yıkama hizmetinin yerinde sunulması her zaman beraberinde önemli kazanımları da getirmektedir. Özellikle yerinde koltuk yıkama hizmetleri sayesinde pratik bir şekilde koltuk temizliğinin yapılması da mümkün olmaktadır. Bu da gayet doğal olarak yaşam alanlarının temiz olmasında son derece pratik bir çözüm olarak karşımıza çıkmaktadır.

Yerinde Koltuk Yıkama İşlemi

 Ekipler koltukların bulunduğu yerlere giderek hizmet verirler. Bu yüzden taşınmayacakları için eşyalarda herhangi bir kırılma, yırtılma gibi durumlar meydana gelmez. Ayrıca işlem sırasında özel cihazlar ve deterjanlar kullanılır. Dolayısıyla çıkması zor olan maddeler bile giderilir. Aşağıda yerinde koltuk yıkama ile çıkarılabilen maddeler açıklanmıştır.

  • Kahve
  • Oje
  • Boya
  • Kedi idrarı
  • Mürekkep
  • Kan

Uzman ekip olmadan bu maddelerin çıkarılması neredeyse imkansızdır. Özellikle mürekkep lekesinin giderilmesi çok zordur. Fakat alanında deneyimli ekipler aracılığıyla yerinde koltuk yıkama işlemi gerçekleştirilmektedir.

Yerinde Koltuk Yıkama Ücretleri

 Eve gelip yapılan hizmetlerin ücretleri haliyle diğerlerine oranla yüksektir. Bunun birçok sebebi vardır. Yol masrafı, cihazların getirilmesi bunlara örnek verilebilir. Fakat eşyaların zarar görmemesi için en mantıklı hizmet şeklidir. Bu işlemde önce vakumlu cihazlarla koltukların tüm kir ve tozları derinlemesine çekilir.

Ardından eşyaların kumaş yapılarına uygun deterjanlar ile fırçalanır. Daha sonra yine vakumlu makineler ile çekme işlemi uygulanır. Eğer yerinde koltuk yıkama hizmeti hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Şayet profesyonel düzeyde bir koltuk yıkama hizmeti almak isterseniz https://www.bagcigrup.com.tr/koltuk-yikama/ internet sayfasını ziyaret edebiliriz.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu