Yerli Dizi

Yeşim Ceren Bozoğlu hangi yazara teşekkür etti?

Fox’un sevilen dizisi O Hayat Benim’de özellikle Yeşim Ceren Bozoğlu ve Efsun karakterini canlandıran Ceren Moray’ın başarısı dikkatlerden kaçmıyor.

O hayat Benim dizisini ve iki başarılı oyuncunun performansını  köşesinde değerlendiren Milliyet Cadde’nin yazarı Cadde’deki Hayalet, hem diziyi hem de iki oyuncuyu takdir ettiğini, diziyi ve Yeşim Ceren Bozoğlu’nun performansını ağzı beş karış açık izlediğini yazdı.

Yeşim Ceren Bozoğlu için memleketin en iyi oyuncularından biri diye yazan Cadde’deki Hayalet, Ceren Moray içinse genç yaşına rağmen başarısını çoktan ispatladığını dile getirdi.

Cadde’deki Hayalet’in yazdığı yazıya Instagram’daki hesabından yorum yapan Yeşim Ceren Bozoğlu ise “Kan ter ve gözyaşlarıyla verdiğiniz emeğin görülmesi ve bu kadar içten takdir edilmesi şahane bir duygu. Çok ama çok teşekkür ederim.” şeklinde düşüncesini dile getirdi.

Bozoğlu’nun yazının küpürünün fotosuna da hesabında yer vermesi dikkati çekti.

MEDYABEY

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu