Yerli Dizi

Yeşim Ceren Bozoğlu’nu yalnız bırakmadılar

Yeşim Ceren Bozoğlu’nun sahibi olduğu oyunculuk okulu Atölye 1314’de Haziran ayında yapılacak konservatuara giriş sınavı öncesi, öğrencileri heyecan sardı. Atölye öğrencileri çok sevip, hayranı oldukları İclal Aydın, Ezgi Asaroğlu, Birgül Ulusoy ve hocaları Yeşim Ceren Bozoğlu’nun önünde adeta ecel terleri döktüler.

Fox TV’nin sevilen dizisi O Hayat Benim dizisinde birlikte kamera karşısına geçen İclal Aydın, Ezgi Asaroğlu ve Birgül Ulusoy, diziden ayrılan arkadaşları Yeşim Ceren Bozoğlu’nu ve öğrencilerini yalnız bırakmadı. Ünlü isimlerden oluşan 4 kişilik jüri, oyunculuk okulunun öğrencilerinin performanslarına oy verdiler.

YEŞİM CEREN BOZOĞLU GÖZYAŞLARINA BOĞULDU
Dizide ayrılmadan önce”Nuran” karakterini oynayan Yeşim Ceren Bozoğlu, Nuran’ın dizideki en yakın arkadaşı olan “Sakine”yi oynayan Birgül Ulusoy ile diziden ayrıldıktan sonra ilk kez sınav nedeniyle bir araya geldi. Atölye 1314 binasındaki karşılaşmada duygusal anlar yaşandı. O Hayat Benim’de rol gereği birbirlerine “ahretlik” diye hitap eden Bozoğlu ve Ulusoy, birbirlerine sarılıp hasret giderdi. Yeşim Ceren Bozoğlu’nun gözyaşlarına da hakim olamaması dikkati çekti.

İCLAL AYDIN İÇİN YEŞİM CEREN BOZOĞLU’NUN ÖNEMİ
Yazarlık, macerasından sonra sunuculuk ve oyunculuk da yapan İclal Aydın, oyunculuğa yıllar önce Yeşim Ceren Bozoğlu ile birlikte rol aldığı “Sıcak Saatler” adlı diziyle başladığını hatırlattı.

Bozoğlu ile dostluklarının çok eski yıllara dayandığını söyleyen Aydın, sınavda jüri olması için teklif aldığında hiç düşünmeden geldiğini ifade etti. Yeşim Ceren Bozoğlu’nun öğrencilerinin sınavı için biraraya gelen 4 başarılı oyuncunun “mütevazi” olduklarını hatırlatan gazetecilere Birgül Ulusoy “Ben Müjdat Gezen okulu mezunuyum, orada önce insan olmak vardı… İyi insan olduktan sonra iyi oyuncu da olursunuz öğretildi bize” derken, Bozoğlu “iyi insanlardan iyi oyuncu çıkarmak önemli olan, okulda da öğrencilerimizi bu duygusallıkla yetiştiriyoruz” diye konuştu.

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı