Televizyon

Yeşim Salkım: Aldatılarak boşanmış bir kadınım

Özge Uzun’un sunduğu “Hayat Başlasın” programına konuk olan Yeşim Salkım, özel hayatı ile ilgili samimi açıklamalarda bulunarak “Ada’yı doğurdum, rahmim alındı. Hakan’la kavga ediyoruz, geliyor bir günlüğüne ve hamile kalıyorum. Kalamıyordum öncesine kadar” dedi.

Pozitif ve dinamik konu ve konuklarıyla hafta içi her gün, saat 10.00’da Özge Uzun’un sunumuyla Lifetime’da canlı yayınlanan “Hayat Başlasın” programına konuk olan Yeşim Salkım adeta içini döktü. Salkım özel hayatıyla ilgili şunları aktardı: “İlk boşandığımda herkese saldırmak istedim. Her boşanma acıdır. Adam gidiyor sen evde kalıyorsun, evde bir sessizlik var. Anlatılamayan duygular var. Sessiz bir çığlık, sesli bir çığlığa dönüşüyor. 2002 yılında aldatılarak boşanmış bir kadındım.

KADININ EN BÜYÜK DÜŞMANI YİNE KADIN

Kadınlar dünyada birbirine dost gibi görünse de değiller. Bir kadının en büyük düşmanı kadın. Yüksek lisansımı çocuk psikolojisi üzerinde yaptım. Biz çocuklarımızı pamuklar içinde büyütüyoruz ama öyle değil hayat. O büyüyecek, kırılacak, ağlayacak ve öğrenecek. Gizem nişanlısından ayrıldı. Hayatta her şey kısmet. Teslim olmak güzel bir duygu. Ada’yı doğurdum, rahmim alındı. Hakan’la kavga ediyoruz, geliyor bir günlüğüne ve hamile kalıyorum. Kalamıyordum öncesine kadar. İki çocuğumun babasına da çok aşık oldum. Aldatıldım, en yakın dostlarım sırtımdan vurdu. Şahane hayatım oldu mis gibi kazıklar yedim. Hepsi ders oldu benim için. Evliliği çok istedim beceremedim. Olmadı kısmet böyleymiş. Erkekliğin yüzde 90 kaçmaktır derler. Neyi kınarsan bu dünyadan yaşamadan ölmeyeceksin.

HAKAN’LA BOŞANDIK AMA NEREDEYSE BİZİMLE YAŞIYOR

Hakan’la ayrıldık ama neredeyse bizle yaşıyor. Dostuz, arkadaşız, utanmasam sevgilisini falan sorucam. Mutlu olmasını istiyorum. Evde deli kadın gibi oluyorum. Hayatımda yaşadığım hiç bir şeyden pişman değilim. Yine bu adamları seçerdim, yine bunları yapardım ve bu dersleri alırdım.

EŞİM ÇOCUĞUMUZA BENDEN DAHA İYİ BAKAR

Programın diğer konuğu Şeyda Coşkun ise hayatın bir denge olduğunu söylerek yaşadıklarını şöyle anlattı: “Hayat bir denge. Hamileyken herkes beni eleştirdi. 3.600 kilogram çocuk doğurdum. Vücudum bir yılda kendine geldi. Lohusa dönemi benim uzmanlık alanım oldu. Dokuz ay boyunca benimle beslenenler oldu. Kadınlar doğurduktan sonra hemen kilo vermek istiyor. Ben geç evlendim. Bir şeye imza atmak aşkı öldürüyor diye düşünüyordum. Çocuk yapma fikri doğunca evlenelim dedik. Toplumsal olaylar yüzünden evlendik. Eşim beni kıskansa bile güzel ifade eder, çok şeyleri aşmış. Ben olmasam, eşimin oğluma benden daha iyi bakacağına eminim.”

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu