Magazin

Yeşim Salkım’dan Murat Övüç’e sert ayar: “.. Haddini aşıp bize kadınlığı öğretmeye kalkarsan!..”

Yeşim Salkım, Murat Övüç’ün Pınar Gültekin’le ilgili tepkilere neden olan paylaşımını sert bir şekilde eleştirdi. Değişik kesimlerden eleştiri oklarının hedefi olan Murat Övüç’e bir tepki de Yeşim Salkım’dan geldi. Salkım, Övüç’e yönelik olarak yaptığı paylaşımda “Haddini aşıp bize kadınlığı öğretmeye kalkarsan seni o takip eden ve arkanda olduğunu zannettiğin kadınlar da kurtaramaz” dedi.

Murat Övüç, Pınar Gültekin cinayetinin ardından yaptığı yorumda “Kadınlar adamlara saydırıyorlar, küfrediyorlar, gaza getiriyorlar… E tabii erkekler de… Tabii ki şiddete karşıyım ama herkes çizgisini bilmeli” şeklinde ifadeler kullanınca kadınların tepkisini çekmişti.

Murat Övüç’ü ağır bir dille eleştiren Yeşim Salkım, şu sözlere yer verdi: “Bak @muratovucofficiall cinsel yönelimin beni hiç ilgilendirmez amaaaaaa eğer haddini aşıp da bize kadınlığı öğretmeye kalkarsan seni o takip eden ve arkanda olduğunu zannettiğin kadınlar da kurtaramaz. Sen ve senin gibiler bu ülke de kadının yerini konumlandıracak en son insanlarsınız. ‘Kadın erkeğin bir adım gerisindedir’ gibi kullandığın basiretsiz ve çirkin sözlerin yüzünden ve sen ve senin gibi malesef toplumu yanlış yönlendirenler yüzünden bugün bir genç bir kadın daha varilden ceset torbasına kondu. Haddinizi bilin! Ettiğiniz küfürlere ve ağzınızdan çıkan sözlere dikkat edin. Bence çünkü hiç bir bilinçli toplum sizi kıymetli bir yere koymaz. 2 kızım var ve senin haddine değil bizim nasıl yürüyeceğimiz. Sana bir psikolog tavsiyesi… @muratovucofficiall bu arada sayfamı bu video ile kirlettiğim için tüm aklı başında değerli takipçilerimden özür dilerim, itinayla kaldıracağım zamanı gelince.”

Yeşim Salkım, Pınar Gültekin paylaşımından dolayı Murat Övüç'ü yerden yere vurdu

“BENİ HAKAN UZAN’A BENZETTİ HERHALDE”

Yeşim Salkım’a yanıt veren Murat Övünç de Salkım’ın eski eşi Hakan Uzan’ı kastederek, “Beni tombul gördü Hakan Uzan’a benzetti herhalde. Size hiç yakıştıramadım. Sevdiğim saydığım bir insandınız. Beni hedef göstererek kadınlar gözünde linç edemediniz. Ayrıca bu ülkenin cumhurbaşkanına hakaret edemezsiniz. Sizi kınıyorum” dedi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu