Magazin

Yeşim Salkım’ın sosyal medya paylaşımı olay oldu

Ünlü şarkıcı Yeşim Salkım’ın sosyal medya Twitter’da yaptığı paylaşım kendisine yönelik bir lince dönüştü. ABD Başkanı Trump’ın Türkiye’ye yönelik tehditvari açıklaması gündemdeki sıcaklığını koruyor. Savaşa karşı olduğunu ifade eden Salkım’ın savaşa hayır etiketiyle yaptığı “Bıkmadınız usanmadınız yıkmaktan sonuna kadar savaşa hayır diyeceğim” paylaşımı Twitter’da olay oldu.

SOSYAL MEDYADA LİNÇ YEDİ

Yeşim Salkım, Türkiye’nin Suriye’de düzenleyeceği Barış Pınarları Operasyonu hakkındaki paylaşımı Twitter’ı ikiye böldü. Salkım’ın paylaşımının Türkiye’ye yönelik olduğu düşünülmesi çok sayıda kullanıcı tepkisine neden oldu. Savaşa hayır diyen Salkım söz konusu tepki çeken paylaşımında kastettiği ülkenin Türkiye değil ABD olduğunu söylese de tepkilerin önünü alamadı.

Yeşim Salkım kendisine ve ailesine yönelik küfürlerden dolayı davacı olacağını ifade ederek “Ülkesini seven ve askerinin hep yanında olan bir kadın ve anne olarak istediğinizi yazın sonuna kadar tüm dünyada yaşanılan ve yaşatılan #SAVASAHAYIR demeye devam edicem ve başkomutan Mustafa Kemal’in izinden gidicem bu da böyle biline” diye yazması dikkatlerden kaçmadı.

ERSOY DEDE: ÜZERİNE ÇOK GELİNDİ

Star yazarı Ersoy Dede de Twitter’dan Salkım ile ilgili paylaşımda bulundu: “Bugün Yeşim Hanım’ın üzerine çok gelindiğini anlıyorum.. Yoksa vatanseverliğine de, terörle ve şehitlerimizle ilgili hassasiyetine de şahidim.. Twitter bela bir yer.. derdini anlatmak mümkün değil..”

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı