Televizyon

Yetenek Sizsiniz’de final zamanı

Yetenek Sizsiniz’in oldukça uzun süreden beri devam eden ekran macerasında bu sezon için sona geliniyor. Son finalistlerin de belirlenmesinden sonra yarışmacıları Pazartesi günü büyük bir final bekliyor olacak.

Öte yandan ilk turda jüriden geçer not alarak, ikinci turda yarışma hakkı elde eden yeteneklerin yarı finalde işleri daha da zor. Çünkü artık oyları stüdyoda bulunan seyirciler veriyor. Çok daha etkileyici performanslar sergileme zorunda kalacak yarışmacılar, seyircileri etkileyip, puanları toplamaya çalışacak.

Seyirci oylarıyla ilk ikiye giren yarışmacılar doğrudan yarı finale çıkarken 3. 4 ve 5. yarışmacı arasındaki tercihi Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler’den oluşan jüri üyeleri yapacak.

Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler’in jüri üyeliğini yaptığı, Alp Kırşan’ın neşeli sunumuyla ekrana gelen program 24 Şubat Pazartesi akşamı final yapacak.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu