Televizyon

Yetenek Sizsiniz’in şampiyonu kim oldu?

TV 8 ekranlarında yayınlanan ve yapımcılığını Acun Medya’nın üstlendiği Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin 7. sezon şampiyonu belli oldu.Yetenek Sizsiniz Türkiye 2016’nın geçtiğimiz akşam yapılan yarı finalinde 11 yarışmacı finalde yarıştı. Finalde sergiledikleri performans sonrasında yapılan halk oylamasında en çok oyu alan ‘Hayatın Ritmini Yakala’ grubu Yetenek Sizsiniz Türkiye 2016’nın şampiyonu oldu.

YETENEK SİZSİNİZ’İN ŞAMPİYONU HAYATIN RİTMİNİ YAKALA GRUBU

TV 8 ekranlarında yayınlanan ve yapımcılığını Acun Ilıcalı’nın üstlendiği ‘Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin 7. sezon şampiyonu belli oldu. Bu sezon elemelerin ekranlarda yayınlanmaya başladığı 24 Ekim 2015 tarihinden bu güne kadar ilgiyle takip edilen ‘Yetenek Sizsiniz Türkiye’ 28 Eylül akşamı yaptığı finalle ekranlara veda etti.

Sunuculuğunu Alp Kırşan’ın yaptığı yetenek yarışmasında finalde sergiledikleri performans sonrası yapılan halk oylamasında en çok oyu alan ‘Hayatın Ritmini Yakala’ grubu “Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin bu sezonun şampiyonu oldu. Grup böylece jüri üyeliklerini Eser Yenenler, Seda Bakan ve Ali Taran’ın yaptığı yarışmada, büyük ödül olan 100 bin liranın da sahibi oldu.

Haber sayısı bini geçti…

Medya Takip Ajansı Interpress’in yarışmanın başladığı Ekim ayından bugüne kadar geçen süreyi kapsayan haber araştırmasına göre, ‘Yetenek Sizsiniz Türkiye’ hakkında yazılı basına toplam 1.145 haber yansıdığı tespit edildi. Jüri üyelerinden oyuncu Seda Bakan ile ilgili yarışma süresince yazılı basında 633 haber çıkarken, sevilen komedyen Eser Yenenler ile alakalı da 586 haber yayınlandığı belirlendi. Tekrar jüri üyeliğine dönen Ali Taran hakkında ise yazılı basına 374 haberin yansıdığı tespit edildi.

İşte, Hayatın Ritmini Yakala grubunun final performansı-izle

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu