Dijital PlatformlarTelevizyonYerli Dizi

Yeter, yeni sezonda heyecan dorukta, Yeter 27. bölüm

Yeni sezonda yeni heyecanlara seyirciyi sürüklemeye hazırlanan Yeter dizisi bu akşam ATV ekranlarına geliyor. Yeni sezonun ilk bölümünde neler yaşanacak. Yeter 27. bölüm özet ve fragmanı haberimizde.

O gece herkesin hayatında bir dönüm noktasıdır… Kalbi duran Yekta, dakikalar sonra geri gelirken, Aylin ve çocukların bindiği helikopterin denize düşme haberi hepsini perişan eder…Etkileyici senaryosu ve usta oyuncu kadrosuyla dikkat çekerek büyük beğeni toplayan YETER’in yeni sezon ilk bölümünde (27. Bölüm) heyecan doruğa çıkacak. Dizi, yeni oyuncuları, temposu daha da çok artan güçlü senaryosuyla bu sezon da ilgi odağı olacak.

Yapımcılığını Koliba Film-Ata Türkoğlu, yönetmenliğini Kemal Uzun’un üstlendiği, senaryosunu Vilmer Özçınar ve Nalan Merter Savaş’ın kaleme aldığı YETER’de, Pelin Karahan, Yurdaer Okur başrolleri paylaşıyor. Dizide, Ekin Türkmen, Hazım Körmükçü, Wilma Elles, Tolga Evren, Rüçhan Çalışkur, Ayşin Yeşim Çapanoğlu, Fatih Koyunoğlu, Selen Domaç, Cenk Torun, Doğancan Sarkaya, Eliz Neşe Çağın, Sibel Şişman, Hakan Ummak, Mahmut Gökgöz gibi isimler de rol alıyor.

YETER’in yeni sezon ilk bölümünün, 27. Bölümünün özeti ise şöyle:

O gece herkesin hayatında bir dönüm noktasıdır…
Kalbi duran Yekta dakikalar sonra geri gelirken, Aylin ve çocukların bindiği helikopterin denize düşme haberi hepsini perişan eder.

Aylin’in kaçmasına yardım etmiş olan kahramanlarımız, bir yanda pişmanlık bir yanda Yekta’ya karşı duyulan utançla başbaşa kalır.
Handan ve Zafer ise ortalarda yoktur ve kimse nerede olduklarını bilmemektedir.
Yekta bir kere daha geride kalan olmanın acısını yaşarken, Aylin’le ortak geçmişlerinden biri gelir. Yekta’yı suçlamaktadır ve herkese gerçeği anlatacaktır.

YETER’in 27. Bölümü (yeni sezon ilk bölüm), 22 Eylül Perşembe 20.00’de ATV’de.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu