Magazin

Yetkin Dikinciler kafede görüntülenince sinirlendi…”Sus beni dinle!”

Ünlü oyuncu Yetkin Dikinciler’in yasak olmasına rağmen gittiği bir kafede oturup kahve içtiği iddia edildi.. Kendisini görüntüleyen muhabirin uyarısı karşısından sinirlerine hakim olmayan oyuncu, agresif tavırlarıyla dikkat çekti. Dikinciler’in TV 100 muhabirine yönelik “Sus beni dinle, tartışma benimle” diyerek tepki göstermesi dikkatlerden kaçmadı.

YETKİN DİKİNCİLER CİHANGİR’DE BİR KAFEDE GÖRÜNTÜLENDİ

Eşref Saati ve Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerin yanı sıra birçok filmde rol alan oyuncu Yetkin Dikinciler, önceki gün bir kafede görüntülendi. Muhabirin koronavirüs önlemleri kapsamında bir kafe oturmanın yasak olduğunu hatırlatması üzerine sinirlerine hakim olamayan oyuncu, verdiği tepkiyle ağızları açık bıraktı.

“SUS DİNLE”

TV100’de yer alan habere göre: Bir kafede oturup kahve içen Yetkin Dikinciler, bu durumun yasak olduğunu söyleyen muhabire sert çıktı. Oyuncu, yanına gelen muhabire “Kahve alıp çıktım. Olayı seviyesizleştirme. Sus dinle, sana insan muamelesi yapıyorum. Kuralları bilmeden konuşuyorsun. Maske takmak da kural değil, ben soğuk diye takıyorum” diyerek tepki gösterdi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu