Yerli Dizi

Yılanların Öcü’nden ayrılan Ceyda Ateş’e özel veda

Yılanların Öcü’nden Ceyda Ateş’e Özel Gece…

Çarşamba Akşamı yayınlanan bölümde diziden ayrılan Ceyda Ateş (Zahide) için yapım ekibi özel program hazırladı…

Fakir Baykurt’un ünlü eserinden televizyona aktarılan Koliba Film imzalı Yılanların Öcü’nün başrol oyuncularından Ceyda Ateş, canlandırdığı karakterin geçtiğimiz bölümde ölmesi üzerine diziden ayrıldı.

Dizinin yapım ekibi ve oyuncu arkadaşları Ateş için Kapadokya’da özel bir veda gecesi düzenlediler.

“ ’Kınalı Kuzumuz’ Ekibin Seni Çok Sevdi Çok Özleyecek” yazılı bir de pankart yaparak asan yönetmen Cemal Şan, tüm ekip adına Ceyda Ateş’e teşekkür ederek başarılı oyunculuğu nedeniyle kutladı.

Ceyda Ateş’in Kapadokya’daki çekimlerde artık ailesi gibi olduğu arkadaşları da veda gecesinde, hüzünlü anlar yaşadılar. Ceyda Ateş de Yılanların Öcü’nde birlikte rol aldığı arkadaşlarına, yönetmen Cemal Şan’a, yapımcı Ata Türkoğlu’na ve kamera arkasında geceli gündüzlü çalışan tüm ekibe çok teşekkür etti.

ceyda-ates-yilanlarin-ocu-1

Zahide (Ceyda Ateş)’in diziye veda ettiği Yılanların Öcü’nün son bölümü televizyon izleyicilerini ekran başına kilitledi. (5.42) ratingle totalde günün en çok izlenen ikinci yapımı olan dizinin bu bölümünde heyecan doruktaydı.

Dizinin sevilen karakteri Zahide ‘Ceyda Ateş’ in ‘sevda kurbanı’ olması, Yılanların Öcü izleyicilerini ve Ceyda Ateş fanlarını üzüntüye boğdu.

Geçtiğimiz bölümde Kara Bayram’a olan aşkını, Fatma’ya itiraf eden Zahide’nin, hüzünlü vedasını izleyenler, Neşet Ertaş, İsmail Altunsaray ve Erkut Özkan türküleriyle gözyaşlarına boğuldu…

Sosyal medya, Yılanların Öcü’nün bu bölümünü izleyerek etkisinden kurtulamayan seyircilerin görüntü ve mesaj paylaşımlarıyla çalkalandı.

Yapımcılığını Koliba Film/Ata Türkoğlu, yönetmenliğini Cemal Şan’ın üstlendiği Yılanların Öcü’nde, Cemal Toktaş, Hande Soral, Ceyda Ateş, Ahmet Varlı, Rüçhan Çalışkur, Nail Kırmızıgül, Şebnem Dilligil, Servet Pandur, Hande Kaptan, Mehmet Atay, Ceyda Kasabalı, Gonca Yakut, Burak Can, Nalan Örgüt, Süleyman Karaahmet, Sibel Şişman, Orkun Öngen ve Erden Alkan rol alıyor.

Dizinin senaryosunu, Esen Ali Bilen, Bekir Baran Sıtkı ve Rana Mamatlıoğlu kaleme alırken, sosyal medyada tıklanma rekorları kıran müziklerini ise, Kalan Müzik/Hasan Saltık direktörlüğünde Engin Aslan, Mayki/Murat Başaran ve Onur Özçelik yapıyor.

Yılanların Öcü’nün heyecanla beklenen yeni bölümü 22 Ekim Çarşamba akşamı saat 20.00’de Show TV’de yayınlanacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu