Televizyon

YILBAŞI GECESİ ATV’DE NELER OLACAK?

Yılbaşı akşamında; önce Kim Milyoner Olmak İster özel yarışmacılarıyla; yeni yıla yaklaştığımız saatlerde de Doksanlar yılbaşı özel bölümüyle Atv ekranlarında olacak..

Kim Milyoner Olmak İster

Kenan Işık’ın sunumuyla ekranlara gelecek olan Kim Milyoner Olmak İster, yılbaşına özel bir bölümle ekrana geliyor. Program,20:00’da yayınlanacak.

Ali Şen, Şebnem Bozoklu ve Hakan Yılmaz’ın yer aldığı yarışmada ünlüler kazandıkları paraları yardım kuruluşları için kullanacak.

ALİ ŞEN
Kazandığı parayı nereye bağış yapacağını söylemeyen ünlü spor adamı Ali Şen, 15.000 TL değerindeki baraj sorusuna kadar joker kullanmadı. 30.000 TL değerindeki 8.soruda seyirci jokerini, 60.000 TL değerindeki 9.soruyu ise joker kullanmadan geçti. 125.000 TL değerindeki 10.soruda yarı yarıya ve çift cevap jokerini kullandı. 250.000 TL değerindeki 11.soruda telefon jokeri hakkını kullanan Ali Şen, Mehmet Barlas’ı aradı. Mehmet Barlas’ın soruya verdiği cevabın ardından telefon jokerine güvenen Ali Şen soruya yanlış yanıt vererek yarışmadan 15.000 TL kazanarak ayrıldı.

ŞEBNEM BOZOKLU
Şebnem Bozoklu, kazanacağı parayı yeni kurulacak olan Otizm Federasyonuna bağışlayacağını açıkladı. İlk iki soruda heyecanlanan Bozoklu, 2. Soruya son saniyelerde cevap vererek elenmekten kurtuldu. 15.000 TL değerindeki baraj sorusuna kadar joker kullanmadı. 8. Soruda yarı yarıya joker hakkını kullanan Bozoklu, 60.000 TL değerindeki 9. Soruda ise yarı yarıya ve çift cevap joker haklarını kullandı. 125.000 TL değerindeki 10. Soruda seyirci joker hakkını kullanan Bozoklu, bu soruya da doğru yanıt vererek kazandığı ödül miktarını 125.000 TL’ ye çıkardı. 250.000 TL değerindeki 11. Soruda risk almak istemeyen Bozoklu, 125.000 TL değerindeki çekini alarak yarışmadan çekildi.

hakan-yilmaz-yilbasi

HAKAN YILMAZ
Eğlenceli ve başarılı bir yarışma çıkaran Hakan Yılmaz, ilk sorularda büyük heyecan yaşadı. 30.000 TL değerindeki 8. Soruda seyirci jokerini kullanan Yılmaz, 60.000 TL değerindeki 9. Soruda ise yarıya ve çift cevap joker haklarını kullanarak sorulara doğru yanıt verdi. 125.000 TL’lik 10.soruda telefon jokerini kullanan Yılmaz, yarışmadan çekilme kararı aldı. Yarışmadan 60.000 TL ödülle ayrılan Hakan Yılmaz kazandığı miktarı LÖSEV’e bağışlayacağını açıkladı.

Doksanlar’da Yılbaşı!
Hoş Geldin 1991!

Doksanlar’da çok kanallı ilk yılbaşı heyecanı, mahalleyi de sarmıştır. Herkes sabırsızlıkla yılbaşı akşamı yayınlanacak programları beklemektedir.

Aileleri de yılbaşı hazırlığı telaşı sarmıştır. Nuri ve Şükran yılbaşında Tuğba ve Mustafa ile olmanın planlarını yaparken, Tuğba ve Mustafa’nın yılbaşında gazinoya gitmek istediklerinden habersizdir.

Bakkal Lütfü ve Atilla, yılbaşı akşamı Bekir’lere gelecek, yılbaşını Atilla’yla kutlayacağını öğrenen Özlem ne yapacaktır? Gençler, Halil’in kafesinde yılbaşı partisi yapar, öte yandan Emin, Feminik Deniz’e aşkını itiraf etmeye karar verir!

Doksanlar ise yılbaşı akşamı saat 22:00’dan itibaren ATV ekranında olacak.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu