ManşetTelevizyon

Yılbaşında Güzel Köylü’ye hangi ünlünün yolu düşecek?

Star’da izleyenleri bol şarkılı, bol kahkahalı ve eğlenceli bir yılbaşı akşamı bekliyor. Sibel Can sevilen dizi Güzel Köylü’ye konuk oluyor. Güzel Köylü, yılbaşı özel bölümüyle 31 Aralık Çarşamba akşamı saat 20:30’da Star TV’de olacak.

Güzel sanatçı Sibel Can şarkıları ile ekran başındakileri coşturacak.

sibel-can

28.bölüm
Güzelköy’de yılbaşı balosu hazırlıkları son hız devam etmektedir. Herkesin yeni yıldan beklentisi vardır. Gül ve Cemal yeni yılın ilk günlerinde herkesten gizli nikah kıyıp evlenmek için harekete geçerler. Ancak aksilikler peşlerini bırakmaz. Acele ederken Gül ayağını incitir ve nüfus cüzdanını bulamaz. Tekrar nüfus cüzdanı çıkarmak için resmi tatilin geçmesini bekleyeceklerdir.

Köyde yılbaşı balosu yapılıyor

Güzelköy’de ilk kez bir yılbaşı balosu düzenlenecektir. Herkes bunun heyecanını yaşarken Güzelköy’e bir bomba düşer. Sibel Can bir konser için geldiği Muğla’da konserin iptal olduğunu öğrenir ve yılbaşı konserini Güzel Köy’de vermeye karar verir. Bunu duyan Hüsnü ve Yusuf da Kamuran ve Cemal için harekete geçer.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu