Müzik

YILBAŞI’NDA ÜCRET REKORU DEMET AKALIN’IN

Yılbaşında Hamile Demet Akalın’a Rekor Ücret

Hamile olarak sahneye çıkacak olan ünlü şarkıcı bilet fiyatlarıyla kırılması güç bir rekoru elinde bulunduruyor.

Yaklaşan yeni yılla birlikte ünlü isimlerin nerede sahne alacağı da yavaş yavaş belli olmaya başladı. Sanatçılar ekstra ücretlerine 31 Aralık gecesinde 2 kat zam yaparken; mekanlar da normal günlere oranlara fiyatlarını en az 3 kat artırıyor. Bu durum da vatandaşı; yılbaşında evinde oturmaya mahkum ederken bu gelenek 2014’ü karşılayacağımız akşam da bozulmayacağa benziyor.

Takvim’in haberine göre, ilk belirlenen Yılbaşı konserlerinde Demet Akalın; bilet fiyatlarıyla kırılması güç bir rekoru elinde bulunduruyor. 31 Aralık akşamı İstanbul Cevahir Otel’de sahne alacak olan ünlü popçuyu locada dinlemenin bedeli; tam 6 bin 200 lira olarak belirlendi. Sadece çerez, meyve ve yerli içkinin sunulacağı locayı 6 kişi kapatan vatandaş; 1 saatlik Akalın konseri için kişi başı bin lira ödeyecek!

YÜZDE 50 ZAM YAPTILAR!

Yılbaşında İstanbul Hilton’da sahne alacak olan Gülşen’i yine sadece çerez ve içkinin servis edileceği 8 kişilik locada dinlemenin bedeli ise 3 bin 675 lira yani kişi başı 460 lira olarak belirlendi. Geçtiğimiz sene Gülşen’i aynı şartlarda yılbaşında dinlemenin bedeli ise 250 liraydı. Akalın’ın sahne alacağı Cevahir Otel’de geçen yılbaşında en pahalı locada oturmanın kişi başı oturma bedeli ise 500 liraydı!

KİŞİ BAŞI 350 LİRA

Yılbaşında Ortaköy Princess Otel’de sahne alacak olan Ozan Doğulu, Erdem Kınay ile Merve Özbey’i; 8 kişilik locada dinlemek isteyenler de kişi başı 350 lirayı gözden çıkarmak zorunda kalacak!

REKOR DEMET’TE

Şu anda belirlenen Yılbaşı konserleri arasında en pahalı bilet fiyatı, hamile olarak sahneye çıkacak olan Akalın’da bulunuyor.

Acunn.com

 

 

 

 

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı