MagazinMüzik

Yıldız Asyalı: Müzik beni anlamanın tek yolu

Kanal 7’de yayınlanan Elif isimli günlük dizi filmin sevilen oyuncusu Yıldız Asyalı, müzik kariyeri için de çalışmalarını elden bırakmıyor. Yıldız Asyalı imzası taşıyan “Benim Hikayem” isimli şarkısına klip çeken Yıldız Asyalı’nın en son çektiği video-klibinin yönetmenliğini Onur Öğden üstlendi.

SÖZÜ MÜZİĞİ KENDİSİNE AİT

Oyuncu, sunucu ve müzisyen Yıldız Asyalı, şu sıralar Kanal 7’de hafta içi her gün ekrana gelen uzun soluklu dizi projelerinden Elif  dizisinde boy gösteriyor.

Asyalı’ya, sözü ve müziği kendisine ait olan şarkının klip çalışmasında  İstanbul devlet opera ve balesindeki balerin yeğeni Sude Ardal eşlik etti. Beykoz’un Akbaba köyündeki Perili Köşkte çekilen klibin senaryosunda ölen kızını Araf’ta arayan bir annenin hikayesi işleniyor.

“GERÇEĞİMİ YANSITMAK İÇİN ŞARKI YAPIYORUM”

Adeta ekranlarda büyüyen  Yıldız Asyalı “ Ben gerçeğimi yansıtmak için şarkı yapıyorum, içimdekinin anlaşılması için. Bugüne kadar beni ailem dışında kimse anlamadı. Reklam olsun ya da zirveye çıkayım gibi endişelerimin olmadığı bir durum müzik beni anlamanın ve tanımanın tek yolu” dedi.

Asyalı, önümüzdeki günlerde çok özlediği sunuculuğuyla da ekranlarda olmak istediğini dile getirdi.

İşte, Yılıdız Asyalı’nın Benim Hikayem adlı şarkısının video-klibi:

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu