Magazin

Yıldız Tilbe ile Gökhan’ın ırkçılık kavgası O Ses Türkiye çekimlerini iptal ettirdi

Yeni sezonda O Ses Türkiye yarışmasına juri üyesi olarak katılan Yıldız Tilbe ilk krizini juri üyesi arkadaşı Athena Gökhan Özoğuz ile yaşadı. O Ses Türkiye ilk kez böylesi bir kavgaya şahit oldu ve tartışmanın ardından çekimler iptal edildi.

Ünlü gazeteci Cengiz Semercioğlu da O Ses Türkiye’de yaşanan ırkçılık gerilimini köşesine taşıdı. Semercioğlu’nun iddiasına göre olay şu şekilde gerçekleşmiş: “Yarışmaya Balkan müziği söyleyen bir kadın katılmış, bütün jüri dönmüş bir tek Yıldız dönmemiş… Performansın sonunda da “Aaa sen Türkmüşsün… Ben seni yabancısın sandım. Türk olduğunu bilsem dönerdim” demiş. Bu söze Gökhan sinirlenmiş, “Bu yarışmaya yabancılar da geliyor, niye dönmezdin ki” diyerek Yıldız’a itiraz etmiş. Yıldız da “Burası O Ses Türkiye, ben Türk arıyorum. Burası O Ses İngiltere değil, öyle olsaydı İngiliz arardım” deyince Gökhan’ın tepkisi sert olmuş ve “Sen o zaman Kürtlerin yarışmasına da itiraz edersin” falan deyince ortalık karışmış. Olaya Acun müdahale etmiş, sakin olun diye tarafları uyarmış, olay ikilinin mikrofon seslerinin kesilmesine kadar varmış. Sonunda bakmışlar olacak gibi değil, seyirciyi, yarışmacıları gönderip çekimi iptal etmişler. Gökhan’la Yıldız’ın arasındaki tartışma kuliste bile sürmüş.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu