Magazin

Yıldız Tilbe intihar ettiği yolundaki haberler için neler söyledi?

Dünden beri ünlü söz yazarı ve yorumcu Yıldız Tilbe’nin intihar ettiği yönünde haberler sosyal medyada ve haber sitelerinde yer alıyor. Yıldız Tilbe hakkında yapılan o haberlerin aslı var mı? Yıldız Tilbe gerçekten intihar etti mi? Etmediyse neden böyle dedikodular yayıldı? İşte şok haberle ilgili Yıldız Tilbe cephesinden gelen açıklama…

YILDIZ TİLBE: “ALLAH İFTİRADAN KORUSUN!”

Dün akşamdan beri milyonların sevgilisi Yıldız Tilbe’nin evinde hap içerek yaşamına son vermek istediği yönündeki haberler yankı uyandırdı. Ancak bu haberlerin asılsız olduğu ortaya çıktı. Konuyla ilgili açıklamayı bizzat sanatçının kendisi Twitter üzerinden yaptı.

Ünlü sanatçı Yıldız Tilbe hakkında çıkan intihar haberlerini yalanladı. Sosyla medya hesabından “Hakkımda yanlış haber yapan gazete ve gazetecileri kınıyorum ve mesleklerini şerefleriyle yapmalarını öneriyorum.” diyen Tilbe büykü tepki gösterdi.

Sebep olarak kim gösterilmişti?

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe’nin intihar ettiği iddiasında gerekçe olarak ünlü şarkıcının yıllar önce aşk yaşadığı Ali Eşitmez gerekçe gösterilmiş. Hatta Tilbe’nin yakınları Ali Eşitmez’i suçlayınca ünlü fotoğrafçının yakın çevresindekilere, “Yıldız’ın böyle bir şey yapmasından korkuyordum. Kendi adıma da Vatan Şaşmaz gibi olmaktan korkuyorum” dediği iddia edilmişti.

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı