Televizyon

Yıldız Tilbe ‘ırkçı’ iddialarına verdi veriştirdi

O Ses Türkiye adlı yarışma programında yaşanan tartışma hakkında Yıldız Tilbe sosyal medya üzerinden açıklamada bulundu. Kendisine karşı kıskançlık olduğunu söyleyen Tilbe, ırkçı olmadığını olsa söyleyeceğini belirtti. Tilbe üst üste attıığı ırkçılık tweetleri ile dikkati çekerken, fazla hümanist olmasının ağır geldiğini ifade etti.

Yeni sezonda O Ses Türkiye yarışmasına juri üyesi olarak katılan Yıldız Tilbe ilk krizini juri üyesi arkadaşı Athena Gökhan Özoğuz ile yaşanmış o tartışma gündeme bomba gibi düşmüştü. O Ses Türkiye’nin  ilk kez böylesi bir kavgaya şahit olması dikkat çekmiş ve kamuoyunda büyük yankı uyandırmıştı. Özoğuz ve Tilbe tartışmasının ardından çekimler iptal edilmişti.

Yıldız Tilbe haberlerin yayılmasının ardından sosyal medya ağı Twitter üzerinden ırkçılık hakkındaki düşüncelerini ard arda tweetler atarak ifade etti. İşte Tilbe’nin attığı son tweetler…

Yıldız Tilbe ile Gökhan’ın ırkçılık kavgası O Ses Türkiye çekimlerini iptal ettirdi

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu