Müzik

YILDIZ TİLBE SAHNE YASAĞINA 10 GÜN DAYANABİLDİ

Dillerden düşmeyen şarkıları, duygulu sesi ve yorumuyla pop, arabesk ve halk müziğinde milyonların sevgisini kazanan Yıldız Tilbe kendisine koyduğu sahne yasağına sadece 10 gün dayanabildi.

Twitter’da 10 gün önce sahneleri bıraktığını duyuran ünlü sanatçı, otoriteler tarafından Avrupa’nın en güzel gece kulübü olarak gösterilen ‘Sahne İstanbul’dan gelen program teklifine ‘Hayır’ diyemedi.

Yıldız Tilbe, Twitter’dan şöyle yazmıştı:
“Kendimden hiç hoşlanmıyorum bugün. Dün ve ondan önceki birkaç gün, yarın da böyle gözüküyor buradan… Pazartesi değişir her şey inşallah bende. Sahneleri bırakmayı düşünmek zorundayım. Bir şeyi düşünmek güzel fakat düşünmek zorunda olmak zor gerçekten. Bana ne iş tavsiye edersiniz, ne yapmalıyım bundan sonra? yoruldum galiba çok… En azından deneyeceğim. Belki iyi gelir sahnesizlik…”

Hayranlarından gelen tepki üzerine bu açıklamadan birkaç gün sonra müziği bırakmadığını duyuran Tilbe, sahneyi bırakma kararıyla ilgili ise hiçbir yorumda bulunmamıştı.

Sahne İstanbul’da 17 Ocak Cuma akşamı yapacağı program için hazırlıklarına başlayan ünlü sanatçının o gece için sürpriz bir repertuar üzerinde çalıştığı öğrenildi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu