Magazin

Yıldız Tilbe’den Akit gazetesine veryansın: “… yalancı, iftiracı gazete!”

Yıldız Tilbe'den Akit gazetesine çok sert tepki geldi. Akit'te kendisiyle ilgili çıkan bir habere sinirlenen Tilbe, Akit gazetesine bela okudu.

Tilbe’nin “Yıldız Tilbe’den PCR testi çıkışı! Çok sert ifadelerle iktidarı hedef aldı” başlıklı Akit’in haberine tepki gösterdiği tahmin ediliyor. Tilbe, sosyal medya Twitter hesabından gazeteyi hedef aldı. Tilbe’nin “Akit gazetesi Allah belanı versin yalancı gazete iftiracı gazete , hedef alanda sensin hedef gösterende sensin, içeriği fitne olan gazete, adı da akit”  tepkisi dikkatlerden kaçmadı.

Başarılı popçu, aşı konusuyla ilgili olarak aşıya da çocuklara okullarda yapılacak PCR testine de karşı olduğunu dile getirmiş, Akit gazetesi Tilbe’nin bu tavrını verdiği haberde iktidar karşıtlığı olarak yorumlamıştı.

Twitter hesabından aşı ve PCR testi konusuyla ilgili çok sert ifadeler kullanan Tilbe, şu ifadleri paylaşmıştı:

“Okula giden, aşı olmak istemeyen çocukların burnundan beynine kadar PCR çubuklarını haftada iki kez sokacaksınız öyle mi? Allah razı olmasın.”

“Aşı olmayanların çalışma hakkını elinden almak yaşam hakkını elinden almaktır. Bu haksızlıktır. Okuma hakkını elinden alamazsınız, dolaşma seyahat hakkını bir aşı için iptal edemezsiniz. Bu sahtekarlıktır. Kanunlaştılışmış sahtekarlık.”

“Aşıyı da PCR’ı da reddediyorum, Allah’ın dediği olur. Allah bize de göstersin, herkesin bir hesabı varsa O’nun da bir hesabı vardır. Bakalım Rab’bim nasıl ayaklarına dolandıracak.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu