Televizyon

Yıldız Tilbe’den flaş O Ses Türkiye açıklaması

O Ses Türkiye’nin jürisinde yaprak dökümü devam ediyor. Gökhan Özoğuz’dan sonra önemli bir isimle daha yollar ayrıldı.  Athena Grubu’nun solisti Gökhan Özoğuz, geçtiğimiz günlerde 5 yıldır yer aldığı O Ses Türkiye jürisinden ayrıldığını açıklamıştı. Bu olayın üzerinden daha birkaç gün geçmişti ki bu sefer Yıldız Tilbe, yeni sezonda jüri üyeliğinden ayrılan bir diğer isim oldu.

YILDIZ TİLBE  O SES TÜRKİYE JÜRİSİNDE OLMAYACAK

Geçen günlerde Acun Ilıcalı’nın O Ses Türkiye’nin yeni sezon kadrosunda Beyazıt Öztürk’ü transfer ettiğiöne sürülmüştü. Bu iddianın ardından beş yıldır jüri koltuğunda oturan Gökhan Özoğuzyarışmadan ayrıldığını duyurdu.

Gökhan Özoğuz kendisiyle ilgili ayrılık haberini “Beni çok heyecanlandıran bir proje ile eş zamanlı olarak başlayacak yeni albümün kayıtları ve en önemlisi sizlerle konserlerde daha çok buluşabilmek için bu sene, 5 yıl boyunca keyifle yaptığım O Ses Türkiye’de yer almayacağım. Başta Acun ve Esat olmak üzere tüm Acun Medya ekibine, jürideki arkadaşlarıma ve bana 5 yıl boyunca müzikal olarak büyük deneyim yaşatan yarışmacı dostlarıma teşekkür ediyorum.” paylaşımıyla vermişti.

2014 yılında O Ses Türkiye jürisine dahil olan Gökhan Özoğuz, aynı yıl yarışmacısı Hasan Doğru ile birinciliği göğüsledi.

2016 yılında yine Gökhan Özoğuz’un takımında yer alan Emre Sertkayaşampiyon oldu. Gökhan Özoğuz, son şampiyonluğunu ise bu yıl Lütfiye Özipekile yaşadı.

Jüri üyeliğine geçen yıl katılan Yıldız Tilbe de, 2. Sayfa programının haberine göre yarışmanın yeni sezonunda yer almayacak.

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı