MagazinSinema

Yılın iddialı komedi filmi olarak görülen “Ailecek Şaşkınız” vizyon için gün sayıyor

Sinemaseverlerin merakla beklediği Ailecek Şaşkınız sinema filmi için geri sayım başladı. Filmin vizyona gireceği tarih olan 2 Mart’a artık sayılı günler kaldı. Başrollerini Ahmet Kural, Murat Cemcir, Saadet Işıl Aksoy’un paylaştığı filmin yapım şirketi TR 40 33 Productions…

2 MART’TA VİZYONA GİRECEK FİLMİN KADROSUNDA KİMLER VAR?

2016’da Murat Cemcir tarafından kurulan yapım şirketi daha önce de “Çalgı Çengi İkimiz” filmini çekmişti. Selçuk Aydemir’in yazdığı ve yönetmenliğini yaptığı filmin görüntü yönetmenliğini usta isim , Gökhan Tiryaki’nin üstleniyor.

Filmde babasının şirketinin başına geçerek CEO’luk görevini üstlenen Ferhat (Ahmet Kural) ve onun çocukluk arkadaşı, şirketin finans müdürü Gökhan’ın (Murat Cemcir) komik hikayesi anlatılıyor.

GİŞE BAŞARISI MERAK EDİLİYOR

Filmde Cengiz Bozkurt, Günay Karacaoğlu, Mustafa Alabora, Bihter Dinçel ve Çağlar Ertuğrul gibi oyuncular da yer alıyor.

7’den 70’e herkesin izleyebileceği sıcacık bir aile komedisi sloganıyla vizyon tarihini bekleyen film 2 Mart’ta  sinemaseverlerle buluşacak. Filmin gişede nasıl bir sonuç alacağı ise merak konusu.

AİLECEK ŞAŞKINIZ’IN KONUSU:

Babasının şirketinin başına geçerek CEO’luk görevini üstlenen Ferhat, şımarık biridir. Çocuksu yapısıyla dikkat çeken Ferhat’ın sağ kolu ise çocukluk arkadaşı, şirketin finans müdürü Gökhan’dır. İkili, çalışanlarına pek de nazik davranmamaktadır. Günün birinde şirket çalışanlarına yemek servisi için gittikleri bir restoranda, restoran sahibiyle dostluk kurarlar. Restoran sahibinin kızı Elif’e gönlünü kaptıran Ferhat, deliler gibi aşık olur. Ancak Elif narin ve saf bir genç kız değildir. Özel eğitimler ve üstün hizmetlerle dolu kariyeri, sert karakteri ve kıvrak zekası, Ferhat’ı bir hayli zorlayacaktır.

İşte Ailecek Şaşkınız’ın fragmanı:

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu