Magazin

Yılın magazin bombası… Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı boşandı

Acun Ilıcalı’nın Şeyma Subaşı’dan boşanma kararı aldığı yolundaki haber magazin dünyasında hareketlenmeye neden oldu. Bu sürpriz haberin yalanlanacağı beklenirken Acun Ilıcalı, Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa programına mesaj ile yaptığı açıklamada boşanma haberlerini doğruladı. Bu açıklama, magazin camiasında bomba etkisi yaptı.

ACUN ILICALI HABERİ DOĞRULADI

Acun Ilıcalı-Şeyma Subaşı’nın evliliği 1 yıl 2 ay sürmüş oldu. Çiftin bugün anlaşmalı olarak boşanacakları öğrenildi.Kanal D’de yayınlanan 2.Sayfa programının sunucularına mesajla ulaşan Ilıcalı, ‘Boşanıyoruz, haberler doğru’ dedi.

Bu haber sonrasında Şeyma Subaşı sosyal medya hesabından ilk paylaşımını yaptı. Subaşı’nın boşanma haberleri konuşuluren hiçbir şey olmamış gibi ‘Günaydın’ paylaşımı yapması dikkat çekti.

ŞEYMA, BOŞANMA YORUMLARINI BEĞENDİ

Şeyma Subaşı sosyal medya hesaplarından boşanma haberlerine yapılan ‘hayırlı olsun’ yorumlarını beğeniyor.

Acun Ilıcalı’nın boşanma haberlerini doğrulamasının ardından Şeyma Subaşı açıklamalara sessiz kalmış, sosyal medyadaki ‘hayırlı olsun’ yorumlarını beğenmişti. Subaşı, açıklama sonrasında yaptığı ilk paylaşımda bu olaylara yer vermemesi dikkat çekti.

ÇİFT TEK CELSEDE BOŞANDI

Silivri Adliyesi’nde gerçekleşen boşanma davasında Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı çifti anlaşmalı olarak tek celsede boşandı. Çiftin boşanma davasına birlikte geldikleri görüldü.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu