Magazin

Yılın magazin skandalında Polat Yağcı’dan İntizar açıklaması

Mustafa Ceceli’nin eski eşi  Sinem Gedik’in şarkıcı İntizar’la ilişkisi olduğu yönündeki haberler magazin basınında olay oldu.  Şaşkınlığa neden olan bu olay ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli’nin geçmişte sarfettiği  “Herkes beni eleştiriyor ama durum kimsenin bildiği gibi değil” ifadelerini akıllara getirdi.

MAGAZİN MEDYASI ŞAŞKINA DÖNDÜ

Mustafa Ceceli’nin oğlunun velayetini almak için açtığı dava dosyasına Sinem Gedik-İntizar ilişkisini açık şekilde kanıtlayan fotoğraflar ve hatta videolar eklediğinin ortaya çıkması olayı bambaşka bir mecraya taşınmasına neden oldu.

İkilinin çok samimi şekilde yakınlaştığı bir görüntüde Mustafa Ceceli’nin oğlunun da yanlarında olduğu iddia ediliyor.

Mustafa Ceceli’ye ilk ihbarın tanımadığı birinden mail yoluyla geldiği öne sürülüyor. Ancak ünlü şarkıcı “Bunu oğlumun annesine yakıştıramam, olmaz böyle şey” diyerek iddiayı görmezden geldiği konuşuluyor.

POLAT YAĞCI’DAN İNTİZAR AÇIKLAMASI

Şarkıcı İntizar ve Ceceli’nin eski eşi Sinem Gedik sessizliğini korurlarken bir gelişme de İntizar’ın bağlı bulunduğu müzik şirketi Poll Production’dan geldi. Şirketin sahibi Polat Yağcı, sosyal medyadan yaptığı açıklamada yaklaşık 2 yıldır müzik faaliyetlerini şirketi üzerinden yapan İntizar’la artık şirketinin hiçbir bağı kalmadığını açıklaması da dikkatlerden kaçmadı.

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı