Magazin

Yılmaz Erdoğan ve Belçim Bilgin gizlice boşandı iddiası!

Haklarında sürekli ‘Boşandılar, boşanıyorlar’ haberleri çıkan Yılmaz Erdoğan-Belçim Bilgin çiftiyle ilgili yeni bir flaş iddia ortaya atıldı. Çiftin gizlice boşandığını dile getirilmesi magazin dünyasını hareketlendirdi. Sabah magazin yazarı Bülen Cankurt’un haberine göre Belçim Bilgin ve Yılmaz Erdoğan gizlice boşandı!

10 Ağustos 2006’da evlenen çift’in oğulları Rodin, 24 Aralık 2009’da dünyaya gelmişti. Yılmaz Erdoğan- Belçim Bilgin çiftinin boşandığı iddiası magazin dünyasının en önemli gündem maddelerinden biri oldu.

Sabah Gazetesi’nin haberinde 2013 yılından beri boşanacaklarını iddia edilen Yılmaz Erdoğan-Belçim Bilgin çifti tek celsede anlaşmalı olarak boşandığı bilgisi yer aldı.

Boşanma haberleriyle sık sık gündeme gelen ikilinin bu kararı herkesten sakladığı öğrenildi.

BELÇİM BİLGİN VE OĞLU RODİN LONDRA’DA YAŞAYACAK

10 yıllık evliliklerini dostça bitirme kararı alan Belçim Bilgin ve Yılmaz Erdoğan aralarında anlaştığı Yılmaz Erdoğan’ın oğlu Rodin ile Londra’da yeni bir hayat kuran Belçim Bilgin’i sık sık ziyaret edeceği ileri sürülüyor.

BELÇİM BİLGİN BOŞANMA DEDİKODULARINDAN BIKTIM DEMİŞTİ

Belçim Bilgin, en son Ocak ayında verdiği bir röportajda, boşanma dedikodularıyla ilgili olarak “Bu dedikodulardan artık bıktım. Biz birbirini çok seven ve aralarında oldukça sağlam bir bağ olan bir çiftiz” diye cevap vermişti. Haziran ayında da çift, oğulları Rodin ile birlikte bir AVM’de basına poz vermiş ve bu da ‘boşanma dedikodularına fotoğraflı cevap’ olarak yorumlanmıştı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu