Televizyon

Yılmaz Erdoğan’dan Çok Güzel Hareketler Bunlar müjdesi

Kanal D’de yayınlandığı zamanlarda aldığı yüksek reytinglerle dikkatleri çeken Çok Güzel Hareketler Bunlar’dan müjdeli haber… Yılmaz Erdoğan, yeni ekip ve yeni kadro ile çekimlere başlandığını açıkladı. Pek çok kişinin merakla beklediği eğlence programının hangi kanalda yayınlanacağı bilgisi bekleniyor.

YILMAZ ERDOĞAN KANAL ADI VERMEDİ

Oyuncu ve yönetmen Yılmaz Erdoğan, geçtiğimiz gün bir AVM’de objektiflere yansıdı. Yalnız başına geldiği AVM’den roman ve dergi alan Erdoğan, kendine yöneltilen soruları yanıtladı. Erdoğan, “Biliyorsunuz Çok Güzel Hareketler Bunlar’ı tekrar çekmeye başladık. Yeni ekip, yeni kadro çekimlere start verdik” dedi.

51 yaşındaki Erdoğan, “Henüz kanal belli değil, imzalar atılmadan söylemem doğru olmaz. İlerleyen günlerde duyarsanız zaten” ifadelerini kullandı.

Yılmaz Erdoğan’ın yönetmenliğini yapıp hem de oyuncu kadrosunda yer aldığı Organize İşler 2 ise 1 Ocak 2019’da vizyonda olacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu