MagazinSinema

Yılmaz Erdoğan’ın filmi Organize İşler: Sazan Sarmalı nihayet vizyona giriyor

Yapımcılarla sinema salonu işletmecileri arasındaki kavganın ardından Türk izleyicisi sinema salonlarında bu hafta vizyona giren 1’i yerli, 5 filmi izleyebilecek. Yılmaz Erdoğan’ın yazıp yönettiği ve başrolünde yer aldığı 2005 yapımı Organize İşler’in devam filmi niteliğindeki “Organize İşler: Sazan Sarmalı”adlı film  izleyici ile buluşacak. Filmde Kıvanç Tatlıtuğ canlandırdığı karakter ile öne çıkıyor. İşte bu hafta 1-3 Şubat’ta vizyona girecek olan filmler…

YILMAZ ERDOĞAN’IN FİLMİ MERAK EDİLİYOR

Filmin başrollerinde Yılmaz Erdoğan’la birlikte Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola, Bensu Soral, Rıza Kocaoğlu, Okan Çabalar, Güven Kıraç, Ahmet Mümtaz Taylan, Ersin Korkut, Erdem Baş, Mahir İpek, Ekin Türkmen ve Ata Demirer yer alıyor.

Devam filminde, Asım Noyan ve ekibinin kurdukları sahtekarlık düzenini sürdürmeleri anlatılıyor.

ÖLÜMCÜL LABİRENT

Adam Robitel’in yönetmenliğini yaptığı “Ölümcül Labirent”in başrollerinde, Deborah Ann Woll, Taylor Russell, Tyler Labine, Logan Miller ve Adam Robitel oynuyor.

Senaryosu Maria Melnik ve Bragi F. Schut’a ait olan film, kendilerini bir hayatta kalma mücadelesi içerisinde bulan 6 yabancının kurtuluş çabasını odağına alıyor.

İSKOÇYA KRALİÇESİ MARY

John Guy’ın “İskoçya Kraliçesi” adlı kitabından uyarlanan “İskoçya Kraliçesi Mary”, 16 yaşında Fransa kraliçesi olan Mary Stuart’ın kocasının ölümünün ardından İskoçya’ya dönerek İngiltere kraliçesi kuzeni Elizabeth’i devirme girişimini ve ihanetlerle örülü taht mücadelesini konu ediniyor.

Margot Robbie, Saoirse Ronan, Guy Pearce, David Tennant, Jack Lowden, Joe Alwyn ve Gemma Chan’ın rol aldığı dram türündeki filmin yönetmen koltuğunda Josie Rourke oturuyor.

DOGMAN

İtalyan yönetmen Matteo Garrone’nin yönetmenliğini yaptığı “Dogman”, iyiyle kötü arasında sıkışmış, onurunu kazanmak isterken masumiyetini kaybeden bir köpek kuaförünün hikayesini beyaz perdeye taşıyacak.

Usta yönetmenin senaryosunu Ugo Chiti ve Massimo Gaudioso ile birlikte kaleme aldığı filmde Marcello Fonte, Edoardo Pesce, Alida Baldari Calabria, Adamo Dionisi ve Aniello Arena rol aldı.

COOL ÇOCUKLAR KAMPTA

Lisa Arnold yönetmenliğindeki “Cool Çocuklar Kampta” adlı film, utangaç bir gencin, gittiği yaz kampında kabuğundan çıkarak yeni maceralara atılışını anlatıyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu