Magazin

Yılmaz Morgül’den askerlik şubesi önünde flaş “Afrin” açıklaması

Ünlü yorumcu Yılmaz Morgül’den sürpriz açıklama…Askerlik şubesi önünden yaptığı flaş açıklamayla dikkat çekti. Yılmaz Morgül, Afrin Harekatı için Mehmetçiğe destek verirken kendisini Afrin için gönüllü olarak askere yazdırdığını açıkladı.

MORGÜL: “SÖZ KONUSU VATANSA GERİSİ TEFERRUATTIR”

Yalova askerlik şubesinin önünden gönüllü olarak adını Afrin için yazdıran Yılmaz Morgül, haberi takipçileriyle paylaştı. Çektiği videonun yanında bir de mesaj veren Yılmaz Morgül video paylaşımının yanına şu açıklamayı iliştirmeyi de ihmal etmedi.

“ABLAMLAR BİLE GÖNÜLLÜ OLMAK İSTEDİLER”

“AFRİN İÇİN GÖNÜLLÜ ASKERE YAZILDIM🇹🇷20 SENEDİR BAŞTA MEHMETÇİK VAKFI KARTAL VAKFI JANDARMA VAKFI ŞEHİT ASKER AİLELERİ VAKIF VE DERNEKLERİ GÖNÜLLÜSÜ OLARAK VATANIMIN HER KARIŞ TOPRAĞINDA YÜZLERCE ASKERİ MORAL KONSERLERİ VEREN BİR SANATKAR OLARAK BUGÜN YALOVA ASKERLİK ŞUBESİNE GİDEREK DİLEKÇEMİ YAZIP GÖNÜLLÜ ASKERLİK İÇİN BAŞVURDUM.AİLESİNDE ASKERİ VE ENMİYET MENSUPLARI OLAN VATANDAŞ OLARAK HERKES KARARIMI SAYGIYLA KARŞILADI.ABLAMLAR BİLE GÖNÜLLÜ OLMAK İSTEDİLER.VATANINI BAYRAĞINI ATASINI(ATATÜRK)SEVEN BİR SANATKAR OLARAK NE GÖREV VERİLİRSE YAPMAYA HAZIR OLDUĞUMU BİLDİRDİM.”SÖZ KONUSU VATANSA GERİSİ TEFERRUATTIR”MUSTAFA KEMAL ATATÜRK.”

İşte, Yılmaz Morgül’ün sosyal medyayı sallayan o videosu:

🇹🇷AFRİN İÇİN GÖNÜLLÜ ASKERE YAZILDIM🇹🇷20 SENEDİR BAŞTA MEHMETÇİK VAKFI KARTAL VAKFI JANDARMA VAKFI ŞEHİT ASKER AİLELERİ VAKIF VE DERNEKLERİ GÖNÜLLÜSÜ OLARAK VATANIMIN HER KARIŞ TOPRAĞINDA YÜZLERCE ASKERİ MORAL KONSERLERİ VEREN BİR SANATKAR OLARAK BUGÜN YALOVA ASKERLİK ŞUBESİNE GİDEREK DİLEKÇEMİ YAZIP GÖNÜLLÜ ASKERLİK İÇİN BAŞVURDUM.AİLESİNDE ASKERİ VE ENMİYET MENSUPLARI OLAN VATANDAŞ OLARAK HERKES KARARIMI SAYGIYLA KARŞILADI.ABLAMLAR BİLE GÖNÜLLÜ OLMAK İSTEDİLER.VATANINI BAYRAĞINI ATASINI(ATATÜRK)SEVEN BİR SANATKAR OLARAK NE GÖREV VERİLİRSE YAPMAYA HAZIR OLDUĞUMU BİLDİRDİM.”SÖZ KONUSU VATANSA GERİSİ TEFERRUATTIR”MUSTAFA KEMAL ATATÜRK.

Yılmaz Morgül (@morgulofficial)’in paylaştığı bir gönderi ()

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu