Magazin

Yılmaz Özdil’in 2.500 liralık kitabına bir tepki de Gökhan Özoğuz’dan

Yılmaz Özdil’in 2 bin 500 liraya satışa çıkacak olan kitabına tepkiler gelmeye devam ediyor. Yılmaz Özdil’e bir eleştiri de Athena Gökhan Özoğuz’dan geldi. Özoğuz, Özdil’in kitabı için “2 bin 500 TL’ye kitap mı? Yok artık ne o sayfalar altın mı?” diye tepki verdi.

GÖKHAN ÖZOĞUZ DAN ÖZDİL’E ELEŞTİRİ

Yılmaz Özdil’in 1881 adet basılarak 2 bin 500 liradan satışa sunulacak kitabına eleştiriler çığ gibi büyümeye devam ediyor. Sosyal medyada bir çok kullanıcı tarafından ağır eleştirilere maruz kalan Yılmaz Özdil’e ünlü isimler de tepki gösterdi.

“SAYFALARI ALTIN MI?”

Athena grubunun solisti ve geçtiğimiz yıllarda O Ses Türkiye’de jürilik yapan Gökhan Özoğuz, Twitter hesabından Yılmaz Özdil’i eleştirdi. Özoğuz, “2500 tl ye kitap mı? Yok artık ne o sayfalar altın mı?” diyerek tepkisini gösterdi.

İŞTE GÖKHAN ÖZOĞUZ’UN PAYLAŞIMLARI

“2500 TL ye kitap mı? Yok artık ne o sayfalar altın mı? Yoo. Hmm ne peki ÖZEL SERİ hmmm bari Atatürk ile alakalı olmasaydı. Atatürk duysaydı önce kendi şiddetle karşı çıkardı. İdeolojisine ters bir durum. Ne tezat Ne abes!”

“Ben kendimce fikrimi hep söyleyeceğim. Taraf anlayışım körü körüne olmadığından doğru tınlayanı söyleyeceğim. Şimdi de başka troller coştu Çok mu önemli? Yoo yoklar ki önemli olsunlar sadece kim olduğunuzu hepimiz biliyoruz demek için bir göz kırpmak istedim.”

“Bu arada kitap ilk çıktığında seve seve aldım tabi ki fakat bu 2500 TL ye özel seri Atatürk kitabı hareketini yanlış bulduğumu söyleyebilmeliyim öyle değil mi? Her şeye rağmen Kırmızı kedi yayınevi severek takip ettiğim bir kapı.”

blank

OYUNCU GÜRGEN ÖZ DE ELEŞTİRMİŞTİ

Oyuncu Gürgen Öz, Yılmaz Özdil’in 2 bin 500 lira gibi bir fiyatla satışa sunulacak kitabı için, ‘Yılmaz Özdil bir Atatürk kitabı yapmış 2 bin 500 lira, yani 400 euro. Asgari ücret 2 bin lira… Dünyanın hiçbir yerinde böyle bir kitap yok sadece Türkiye’de olur. Atatürk’ün kendi yazdığı kitap Nutuk 25 TL ama yok 2 bin 500 lira verip, onunla ilgili yazılmış hepimizden daha Atatürkçü Yılmaz Özdil’in kitabını almak en mantıklısı en mantıklısı.’ şeklinde ironik bir tepki vermişti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu