Televizyon

Yılmaz Vural canlı yayında açıkladı Buket Aydın’ın ağzı açık kaldı

Haber Global’de yayınlanan Yüz Yüze programında Buket Aydın’ın konuğu Yılmaz Vural’dı. Türkiye’nin tanınmış teknik direktörleri arasında yer alan Vural, canlı yayında Buket Aydın’ın sorularını yanıtladı. Bir soruda çalıştırdığı takımları sayan Buket Aydın’ın sözlerinin arasına giren Yılmaz Vural, açıklamasıyla Aydın’ı şaşırttı.

Birçok konuya değinen Yılmaz Vural, “Türkiye’nin her yerinde görev yaptım, nereye gidersem gideyim ben aç kalmam. Her yerde tanıdığım bir aile var. Neredeyse her takımda görev yaptım ama beklediğim değeri göremiyorum” dedi.

Bir süredir boşta olan Yılmaz Vural, Haber Gbobal’de Buket Aydın’ın programına konuk oldu. Birçok takımı çalıştırdığını söyleyen Vural, Türkiye’nin kendisine yeteri kadar değer vermediğini söyledi.

“BUKET AYDIN’IN AĞZI AÇIK KALDI”

Çalıştırdığı takımların sayılmasının ardından araya giren Yılmaz Vural, “24 değil, 30 takım çalıştırdım, 38 tane de sözleşme imzaladım. Siz yanlış not almışsınız. Ayrıca bu Türkiye değil, dünya rekoru. Bu yaptığımın örneği dünyada yok.” dedi. Bu sözlerin ardından Buket Aydın’ın ağzı açık kaldı. Yılmaz Vural’ın 30 takım çalıştırdığına inanamayan Aydın, şaşkınlığını canlı yayında gizleyemedi.

“EVLİYA ÇELEBİ GİBİYİM”

Vural, “Evliya Çelebi gibiyim. Türkiye’nin her yeri hakkında bilgi sahibiyim. Bu ülkenin kasabalarına kadar 81 elayetini gezdim. Türkiye’de aç kalmayacak insanlardan bir tanesiyim. Nereye gitsem tanıdığım var. Türkiye’nin insanı çok güzel. Ama bana görev vermiyorlar, değerimi bilmiyorlar” dedi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu