MagazinMüzik

Yoğun bakıma kaldırılan İrem Derici’nin sağlık durumuyla ilgili son dakika açıklaması

Ünlü popçu İrem Derici’nin yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle yoğun bakıma alınması hayranlarını üzdü. İrem Derici, yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle bir süredir konserlerine çıkamamış ve iptal etmek zorunda kalmıştı. Acıbadem Fulya Hastanesi’nde tedavisi devam eden Derici ile ilgili hastaneden yazılı açıklama yapıldı.

İREM DERİCİ YOĞUN BAKIMDA MÜŞAHEDE ALTINDA

Acıbadem Fulya Hastanesi’nden İrem Derici ile ilgili yapılan açıklama şöyle:

Sanatçı İrem Derici, 18 Eylül Pazartesi günü Acıbadem Fulya Hastanesi Yoğun Bakım Servisi’ne transfer edildi. Derici’nin sağlık durumuyla ilgili, Acıbadem Fulya Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Reha Baran şu açıklamaları yaptı: “Hastamız İrem Derici; gastroenterit ve idrar yolu enfeksiyonu tanıları ile takip edilirken gelişen elektrolit dengesizlikleri, vücut toplam su dengesi bozuklukları ve solunum zorluğu nedeniyle yoğun bakım ünitesinde izlem ve tedaviye alınmıştır. Hastamızın tedavisi sürmektedir.”

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı