Magazin

Yönetmen Murat Şeker dolandırıcıların peşine düştü

Ünlü yönetmen ve senarist Murat Şeker’in dolandırıcılarla başının dertte olduğu ortaya çıktı. Ünlü yönetmenin, adının kullanılarak dolandırılıcılık yapıldığını öğrenmesiyle dolandırıcıların peşine düştüğü haber veriliyor.

ÜNLÜ YÖNETMENE DOLANDIRICI ŞOKU

“Arkadaşım Max”, “Aşk Geliyorum Demez”, “Aşk Tutulması”, “Plajda”, “Türk Gibi Başla Alman Gibi Bitir”, “Deliormanlı” ve “Çakallara Dans” serisi filmlerinin yönetmeni olan Murat Şeker, adını kullanarak cep telefonu çalan, vatandaşları ünlü etmek vaadiyle kandıran dolandırıcının peşine düştü.

DOLANDIRICININ PEŞİNE DÜŞTÜ

Kendini Murat Şeker olarak tanıtan şahsın adını birçok vatandaşa sizi filmlerde oynatacağım diyerek karşılığında para istediği öğrenildi.

Murat Şeker’in adını kullanan şahsın, “Ben yönetmen Murat Şeker, telefonumun şarjı bitti bir görüşme yapabilir miyim?” diyerek vatandaşların telefonunu çaldığı da ortaya çıktı.

Bu duruma sinirlenen yönetmen Murat Şeker ise adli makamlara başvurarak cep telefonu dolandırıcının peşine düştü.

MURAT ŞEKER: “ONU BULACAĞIM”

Yeni filmler çıkardığı zaman dolandırıcının ortaya çıktığını da sözlerine ekleyen yönetmen Murat Şeker, “Bundan 6 ay önce vardı piyasada gezip benim ismimi kullanıp insanları dolandıran bu şahıs. Bir süredir sesi sedası çıkmıyordu. 3 gündür yine başlamış benim adımı kullanarak dolandırıcılık yapmaya. Bu sahtekar soteye yatıp bizim film çıkarmamızı kolluyor. Daha çok ismimiz piyasada ve haberlerde yer alınca, sinsice bekliyor ve ismimiz duyulmaya başladığında yeniden piyasaya çıkıyor. Ama ben onu bulacağım” dedi.

Murat Şeker, sosyal medyadan aldığı en az 8 şikayet olduğunu dile getirdi.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu