Magazin

Yosi Mizrahi’den Can Yaman röportajına “baklava karın kaslı oyuncu” tepkisi!

Başarılı oyuncu Yosi Mizrahi, erkek dergisi Men’s Health’in ünlü oyuncu Can Yaman’lı sosyal medya paylaşımına ilginç bir tepki verdi. Star TV’de yayınlanan Erkenci Kuş adlı dizinin başrol oyuncusu Can Yaman, erkek dergisi Men’s Health dergisine röportaj verdi. Mizrahi, derginin resmi sosyal medya hesabından Can Yaman için kullanılan ifadelere “oyuncu kriterleri baklava karın kaslarıyla mı belirleniyor” diyerek tepki gösterdi.

BAKLAVA KARIN KASI OYUNCULUK KRİTERİ Mİ?

Erkek dergisinin resmi sosyal medya hesabından Can Yaman röportajı “Özgüveni, sporcu karakteri ve hırsıyla gerçek bir Men’s Health erkeği olan, son yılların en dikkat çeken oyuncularından Can Yaman’ın hikâyesi ve Can Yaman hakkında bilinmeyenler.” şeklinde paylaşıldı.

Yosi Mizrahi ise Twitter’da derginin resmi hesabını mention’layarak “Oyuncu mu? Biz görmeyeli oyunculuk kriterleri baklava karın kaslarıyla mı belirleniyor sıfatları ve meslekleri kişilere bu kadar rahat dağıtmayın” eleştirisini yöneltti.

blank

blank

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu