İnternetYoutube

Youtube dünyası Okan Bayülgen ile Oğuzhan Uğur görüşmesini konuşuyor

Geçtiğimiz günlerde ünlü Youtube fenomeni Oğuzhan Uğur’un sosyal medya hesabından yaptığı Okan Bayülgen’li paylaşım özellikle Youtube dünyasının gözünden kaçmadı. Aşkım Kapışmak, Metin Uca, İrfan Değirmenci gibi medya dünyasının yakından tanıdığı isimleri Youtube kanalına transfer eden Oğuzhan Uğur’un bu kez Okan Bayülgen’le çektirdiği fotoğrafı paylaşması “ikili arasında Youtube’da büyük bir anlaşma mı oluyor?” sorusunun sorulmasına neden oldu.

OKAN BAYÜLGEN BABALA TV’DE OLACAK MI?

Youtube’da gerek kendi kanalı Babala TV’de gerekse Onedio adlı siteye ürettiği videolarla adından bahsettiren Oğuzhan Uğur’un flaş transferlerin ardından Okan Bayülgen’i de yakın markaja alması şu sıralar Youtube dünyasının önemli gündem maddelerinden birini oluşturuyor.

İkili arasındaki görüşmenin anlaşmayla mı sonuçlandığı detayı henüz bilinmese de TV kanallarından uzun zamandır ayrı kalan Okan Bayülgen’in olası bu teklife sıcak bakma ihtimalinin yüksek olduğu konuşuluyor.

Fotoğrafı önce Oğuzhan Uğur’un paylaşmasını ardından Okan Bayülgen Twitter hesabından bu paylaşımı retweet yapması dikkatlerden kaçmadı.

BU KEZ YOUTUBE’DA OLMAYI KABUL EDEBİLİR

Kulislerde konuşulanlara göre bir dönem Okan Bayülgen’in ekibinde çalışan sinema ve TV yazarı Murat Tolga Şen, birkaç yıl öncesinde ünlü şovmenin ekranlardaki programını daha özgür bir platform olması nedeniyle Youtube’a taşımasını önerdiği biliniyor.

O dönem Bayülgen bu teklife sıcak bakmamıştı. Son yıllarda Youtube’un çok daha cazip bir platform haline gelmesi nedeniyle Bayülgen’in bu kez Youtube gibi önemli bir mecrayı es geçmeyeceği yorumları yapılıyor.

Okan bayülgen ve Oğuzhan Uğur arasında resmi bir anlaşmanın olup olmadığı konusunun önümüzdeki günlerde netlik kazanması bekleniyor.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu