İnternetSosyal Medya

Youtube fenomeni Enes Batur sevenlerinin izdihamından kaçarak kurtuldu

Son dönemde özellikle Youtube videolarıyla 2 milyondan fazla takipçi sayısını ulaşan “Youtuber” olarak ünlünen Enes Batur, Ankara’da bir AVM’deki sevenleriyle buluşmasını çıkan izdiham nedeniyle erken bitirdi. Mekandan erkenden ayrılan Enes Batur, daha sonra sosyal medya hesaplarından organizasyondan neden erken ayrılmak zorunda kaldığını hayranlarına açıkladı.

İSTENMEYEN OLAYLAR OLMAMASI İÇİN MEKANI TERK ETTİ

Dün Enes Batur’un Ankara’daki Armada AVM’de hayranlarıyla bir araya gelmek ve onlarla konuşmak için organizasyon yapılmıştı. Ancak Enes Batur’u görmek için gelen kalabalık beklenen çok daha fazla olunca işler sarpa sardı. Ağırlıklı olarak Enes Batur’un hayranı olan ve onu görmeyi heyecanla bekleyen çocukların oluşturduğu büyük kalabalık daha Enes Batur mekana gelmeden önce büyük çaplı bir izdihama neden oldu.

enes-batur-izdiham

AVM’de adım atacak yer kalmazken Enes Batur, kalabalıkta kimseye zarar gelmemesi için mekanı erken terketmek zorunda kaldığını açıkladı. Sosyal medya hesapları üzerinden durumu sevenlerine anlatma ihtiyacı hisseden genç Youtube fenomeni, olayı telafi edeceğini duyurdu.

“ORGANİZASYON FİYASKOYDU”

Enes Batur’un olayla ilgili açıklamaları şöyle:

“Dün erken bitirmemin sebebini bir kez daha söyleyeceğim… Orda insanlara çok büyük zararlar gelebilirdi ve bunu durdurmanın tek yolu. benim ordan ayrılmamdı, eğer ben orda daha fazla kalsaydım çok kötü şeyler olabilirdi… NDNG ailesi çok büyük ve organizasyon fiyaskoydu. Güvenlik önlemleri iyi alınmadı ve size bir şey olmaması için bunu yapmak zorunda kaldım. Özür dilerim bunu telafi edeceğim…

enes-batur-tivit

İşte Armada AVM’de Enes Batur izdihamı-izle

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu