Müzik

Youtube’da rekorlar kıran Çağatay Akman bu kez ‘Sensin Benim En Derin Kuyum’la geliyor

Youtube’da Gece Gölgenin Rahatına Bak adlı şarkısıyla fırtınalar estiren ve izlenme rekorları kıran Çağatay Akman, şimdi de yeni şarkısıyla geliyor. Çağatay Akman’ın yeni şarkısı ‘Sensin Benim En Derin Kuyum’, 9 Haziran’da Yayınlanacak.Çağatay Akman’ın yeni şarkısı ‘Sensin benim En Derin Kuyum’un 9 Haziran’da dünya çapında çok sayda digital platformda yerini alacağı haber veriliyor.

18 Yaşındaki genç şarkıcı Çağatay Akman, 12 Aralık 2016 tarihinde yayınlanan ‘Gece Gölgenin Rahatına Bak’la yakaladığı başarıyı bu yeni şarkısıyla da sürdürmeyi hedefliyor.

‘Sensin benim En Derin Kuyum’ şarkısının sözleri, Çağatay Akman ve Ahmet Hatipoğlu’na ait. Müzikte ise yine aynı ikilinin imzası var.

Ayrıca, şarkıda Almanya’da yaşayan müzisyen Muhabbet’e (Murat Esen) ait bir semple (melodi), telifi ödenerek kullanıldı.

Aranjesi Volkan Sönmez tarafından yapılan şarkıya, yönetmen Yekta Özbilen tarafından geçtiğimiz günlerde Tuz Gölü’nün eşsiz manzarasında klip çekildi.

Şarkının videosu ise , şarkının yayına gireceği gün olan 9 Haziran’da 2645 Records YouTube kanalında yayınlanacak.

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı