Oyun

Youtuber “Burak Oyunda” mobil uygulama platformu Empower ile işbirliği yaptı

YouTube’daki 2.3 milyondan fazla takipçisiyle dikkat çeken fenomen isim Burak Oyunda, hayranlarıyla etkileşimini mobil uygulama üzerinden daha da zirveye taşımaya hazırlanıyor. Burak Oyunda, mobil uygulama platformu Empower’ın desteğiyle 500 binden fazla indirilmeye ulaşan “Burak Oyunda”mobil uygulamasının her gün aktif olarak 10K+ takipçi tarafından ziyaret edildiği haber veriliyor. Empower, Burak Oyunda uygulaması için reklam ve sponsorluk desteği de sağlayarak sürdürülebilir gelir modelleri oluşturmayı hedefliyor.

Empower-Burak Oyunda işbirliği

Kendine has dili, yeni nesil bakış açısı, ilginç hikayeleri ve kitleleri arkalarından sürükleyen fenomenleriyle büyük beğeni toplayan isimler, dijital çağa damga vuruyor. İnternet dünyasının çehresini değiştirme iddiasındaki fenomenler, takipçileriyle güçlü bağlar kuruyor.

blank

Oyun dünyasının başarılı isimlerinden Burak Oyunda da takipçilerinin asla vazgeçemeyeceği bir star olma özelliği taşıyor. 2.3 milyondan fazla takipçiye ulaşan Burak, YouTube’da Türkiye’nin en büyük beş bireysel kanalından birinin sahibi. Takipçileri, Burak’a özellikle GTA ve Minecraft gibi çok sevilen oyun videolarından ulaşıyor. Ancak tutku, bundan sonra başlıyor. Burak’ın keyifli sohbetleri ve eğlenceli formatlar eşliğinde sunduğu oyun videoları adeta bağımlılık yaratıyor. Burak’ın eşsiz yorumları, zevkle oynanan oyunlara yepyeni bir heyecan katıyor. Bu sayede takipçiler, birlikte hareket etmenin verdiği keyifle eğlencenin doruklarına çıkıyor.

Bu güçlü bağ, hayranlarının Burak’a her an her yerden ulaşma isteğini de beraberinde getiriyor. Burak’ın 2015 yılının Mart ayında mobil uygulama platformu Empower’ın desteğiyle çıkardığı mobil uygulaması, hayranlarıyla arasındaki etkileşimin gücünü artırmak için biçilmiş kaftan. Şu ana kadar 500 binden fazla indirilmeye ulaşan Burak Oyunda mobil uygulaması, her geçen gün büyümeye devam ediyor.

‘Burak Oyunda’ uygulamasında stadyum havası var

Empower’ın ücretsiz olarak sunduğu mobil uygulamada yer alan chat, duvar, anket, sosyal akış, anlık bildirimler gibi eşsiz etkileşim araçlarıyla hayranlarına dilediği anda seslenebilen Burak, rekor üstüne rekor kırdığı canlı yayınlarıyla da adından sıkça söz ettiriyor. Geçtiğimiz yıl Ocak ayında, mobil uygulamasından yaptığı bir canlı yayın boyunca 14K+ tekil izleyiciye ulaşan Burak, bu rakamla bir canlı yayında büyük bir stadyumu dolduracak kadar geniş bir kitleye ulaştığını gösteriyor. Takipçilerin severek kullandığı bir iletişim aracı haline gelen Burak Oyunda uygulaması, her gün aktif olarak Türkiye’nin dört bir yanından 10K+ takipçi tarafından ziyaret ediliyor.

Empower gelir modelleri ile ‘Burak Oyunda’ya destek veriyor

Türkiye’nin lider dijital medya şirketi Nokta’nın hayata geçirdiği mobil uygulama platformu Empower’ın çıkardığı ilk uygulama olan Burak Oyunda için, uygulama içi reklam ve sponsorluk desteği sağlanarak sürdürülebilir gelir modelleri oluşturuluyor. Nokta Medya aracılığıyla sektörde bir ilke imza atan Burak, FMCG devlerinden uluslararası bir markayla yaptığı 1 yıllık sponsorluk anlaşmasıyla mesleğinde emin adımlarla ilerliyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu