Youtube

YouTuber’ın hazin sonu…Hayatını kaybetti

Popüler video izleme platformu YouTube üzerinden 40 gün aç ve susuz kalabileceğini iddia eden Rus YouTuber Viyaliy Vıygranovskiy, deney sonunda hayatını kaybetti.

Rusya’da çok sayıda abonesi olan YouTuber Viyaliy Vıygranovskiy’in, 40 gün aç ve susuz kalabileceğini iddia ettiği deneye mart ayında Moskova’da başladı. Genç YouTuber’ın bu iddiası sonunu getirdi.

Deneyinin onuncu gününde kötüleşen Vıygranovskiy, şehrin atmosferinin kendisini rahatsız etmeye başladığını belirterek, Abhazya’ya gitti ve meydan okumasına burada devam etti.

Yirminci günde tokluk hissi duyduğunu ileri süren Vıygranovsiy, kilo verdiğini ve fiziksel bir aktivite yapmak için enerjisi kalmadığını söyledi.

‘NEREDEYSE ÖLMEK ÜZEREYİM’ DEMİŞTİ

Otuz beşinci günde ‘Neredeyse ölmek üzereyim’ demesine rağmen açlık iddiasına devam eden YouTuber, şunları söyledi: “Nasıl mı geçti? Bu sadece bir oyundu. Çok ilginç bir deneyimdi. Yemeğe karşı bir çekim hissetmiyorum. Vücudum tamamen yenilendi, her bir hücrem.”

Ancak daha sonra tanıdıkları sosyal medyada yaptığı açıklamada YouTuber’ın aç ve susuz kalma sürecinden çıkmak üzereyken hayatını kaybettiğini yazdı. YouTuber’ın kesin ölüm nedeni ise henüz bilinmiyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu