FragmanlarYerli Dizi

Yüksek Sosyete’nin 6. bölüm fragmanında yüzleşme yaşanıyor

Perşembe akşamları Star’da yayınlanan Yüksek Sosyete dizisi, 6. bölümüyle 28 Temmuz Perşembe akşamı ekrana gelecek. Yeni ve sevilen dizinin yeni bölümünde neler olacak? Yüksek Sosyete’nin 6. bölümünün fragmanından detaylar haberimizde.Senaryosunu ‘Yazı Odası’nın yazdığı, yönetmenliğini Metin Balekoğlu’nun yaptığı dizinin yapımcılığını Bi Yapım üsteniyor.

YÜKSEK SOSYETE’NİN 6. BÖLÜMÜNDE YÜZLEŞME ZAMANI

Yüksek Sosyete’nin 6. bölümünde izleyiciler kaçınılmaz bir biçimde yüzleşmeye tanık olacaklar.

Kerem ve Cansu göl evinde mahsur kalırlar. Bu uzun gece ikili arasında sürpriz yakınlaşmaların ve yüzleşmelerin gecesi olur. Olanları duyan Ece ise Mert’le baş başa kalır. Onun kırılan kalbini onarmaya çalışan Mert; kendine bile itiraf edemediği duygularıyla yüzleşir. Böylece; dörtlümüz arasındaki tüm dengeler değişir. Bu değişim; yeni itirafların da habercisidir. Diğer yandan Metin tarafından bir kez daha ihanete uğrayan Süreyya’nın yeni tanışacağı kişi hayatını tümden değiştirmek üzeredir.

yüksek_sosyete 1

YÜKSEK SOSYETE’NİN 5. BÖLÜMÜNDEN AKILDA KALANLAR

Yüksek Sosyete dizisi geçtiğimiz hafta 5. bölüm ile ekranlara geldi. Dizinin yayınlanan son  bölümünde Kerem ve Şirin’in ilişkisi sona ermişti. Cansu ise ailesinden ayrılmaya kararlı. Peki Kerem ve Cansu arasında neler olacak? İşte Yüksek Sosyete 5. son bölümde yaşananlar ve dahası geçen hafta ekranlara gelmiş ve izleyiciyi heyecanlı sahnelere şahit olmuştu.

Ece’nin gönlünü almaya çalışan Mert; dörtlümüz için göl kenarında bir piknik ayarladı. Kerem’den köşe bucak kaçan Cansu, Kerem’in evlenmeyeceğini öğrenen Ece’nin yalvarmalarına dayanamadı ve piknik teklifini kabul etti. Böylece dörtlümüz; sürpriz yakınlaşmaların habercisi bir pikniğe doğru yola çıktı. Diğer yandan Metin, Süreyya’yı geri kazanmak için romantik jestlere başvurdu. Bu gelişmelerden haberi olmayan Işıl ise Süreyya’ya karşı verdiği savaşı kazandığını düşündü. Ama iki kadını da bekleyen kötü bir sürpriz vardı.

YÜKSEK SOSYETE 6. BÖLÜM FRAGMANINDAKİ DETAYLAR NE?

Yüksek Sosyete’nin 6. bölüm fragmanında Cansu ve Kerem aralarındaki ilişkiyi ve güçlü çekimi sorgularlar. Cansu, Kerem’e “neden ben senden kurtulamıyorum” derken aslında bir anlamda kurtulmak istemediğine dair itirafta bulunmuş olmaktadır. Kerem’in “Yapamıyorum, gözümü senden alamıyorum, ne yapayım suç mu?” şeklindeki verdiği karşılık onun da Cansu’ya karşı boş olmadığını ortaya koyuyor.

Engin Öztürk ve Hazar Ergüçlü’nün başrolünü paylaştığı, oyuncu kadrosunda Meriç Aral, Ozan Dolunay, Zuhal Olcay, Hakkı Ergök, Aliye Uzunatağan, Taner Parlas, Hülya Gülşen Irmak, Ceyda Tepeliler, Gülşah Çomaoğlu, Özgün Çoban,Yasin Çam, Aybike Turan’ın yer aldığı dizi yeni bölümüyle 28 Temmuz Perşembe akşamı saat 20:00’de ekrana geliyor.

Yayın Günü: 28 Temmuz Perşembe
Yayın Saati: 20.00 / Yeni bölüm- 6.blm

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu