Yerli Dizi

Yüksek Sosyete’nin yeni bölüm fragmanında işler karışıyor

Her Perşembe akşamı Star’da yayınlanan yeni dizi Yüksek Sosyete, 14 Temmuz Perşembe günü 4. bölümüyle ekrana gelecek. Yüksek Sosyete’nin yeni bölümünde neler olacak? İşte yeni bölümden detaylar..

Engin Öztürk ve Hazar Ergüçlü’nün başrolünü paylaştığı, oyuncu kadrosunda Meriç Aral, Ozan Dolunay, Zuhal Olcay, Hakkı Ergök, Aliye Uzunatağan, Taner Parlas, Hülya Gülşen Irmak, Ceyda Tepeliler, Gülşah Çomaoğlu, Özgün Çoban,Yasin Çam, Aybike Turan’ın yer aldığı dizi yeni bölümüyle bu akşam ekrana geliyor.

yüksek_sosyete 9

Senaryosunu ‘Yazı Odası’nın yazdığı, yönetmenliğini Metin Balekoğlu’nun yaptığı dizinin yapımcılığını Bi Yapım üsteniyor.

YÜKSEK SOSYATE 4. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Yüksek Sosyete’de işler karışıyor!

Kerem’in evleneceğini öğrenen Cansu, ondan köşe bucak kaçmaya çalışır, kaçtıkça da tüm yolları Kerem’e çıkar. Bu haberle yıkılan ve kendini arabeskin kollarına atan Ece’yi teselli etmek ise Mert’e düşer. Oysa Oliva’nın ise davetsiz misafirleri vardır. Ayşen, Kerem’in aklını karıştıran kızı görmek için Oliva’ya baskın düzenler. Bedia Sultan ise kılık değiştirip Mert’i, kontrole gelir. İki cepheden de baskın yiyen Kerem ve Mert kendilerini bir kedi fare oyununun içinde bulurlar.

İZLEYİCİDEN TAM NOT ALDI

Yüksek Sosyete  ekranlara gelen 3. son bölümüyle seyircilerin nefesin kesti. Başrollerini Engin Öztürk ve Hazar Ergüçlü’nün yer aldığı Yüksek Sosyete yayınlandığı ilk bölümden bu yana izleyicilerden tam not aldı. Yüksek Sosyete, reytinglerdeki yükselişini geçtiğimiz bölümüyle gerçekleştirdi.

3. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Bir müşteriyle yaptığı tartışma sonucu kovulan Cansu, Oliva’ya veda etti. Ama suya düşen yeni hayat planından vazgeçmeye niyeti yoktur. Kerem hem Oliva’yı korumak hem de Cansu’yu kazanmak için harekete geçti. Cansu ve Kerem’i sürpriz bir isim bir araya getirir. Süreyya’nın çalıştığı vakfa bebeğiyle sürpriz bir ziyaret yapan Işıl; böylece Süreyya’yla arasında bir savaş başlatmış olur.

Yüksek Sosyete’nin 4. bölüm 2. fragmanı yayında:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR